Web kamera, čierny obraz

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
cool_point
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 726
Dátum registrácie: Št 26. Jún, 2008, 19:12
Bydlisko: Handlová/Prievidza (36)

Web kamera, čierny obraz

Príspevok od používateľa cool_point »

Ahojte priatelia. Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, radu.
Mám Win7 x64, kde mám pripojenú web kameru, ktorá funguje asi tak, že vidím len čierny obraz. Po inštalácii OS v júly 2009 mi kamera fungovala bez problémov. Jedného dňa som spozoroval nefunkčnosť v podobe čierneho obrazu. Skúšal som odvtedy rôzne reinštalácie ovládačov a pod. Nič nepomohlo. Keďže som kameru nejako nepotreboval, tak som to neriešil. No teraz by som ju potreboval spojazdniť, takže by som poprosil o radu, pomoc.
Takže ak vo vmware virtualizujem XP, kamera funguje, dokonca ak virtualizujem Win7 x64, takisto funguje. Funguje aj na inom PC kde je win7 x64. Skúšal som odinštalovať kodeky "Codecpack all in 1", keďže som niekde čítal aj o takomto probléme. Skúšal som vypínať procesy, služby a následne pozoroval zmenu. Avšak nič nepomohlo. Čiže kamera je vo správcovi viditeľná, aj správne nainštalovaná. Keď zapnem napríklad skype, tak je takisto detekovaná, avšak obraz je len čierny. Skúsil som aj program split cam, ale takisto len čierny obraz.
Viete, niekto, alebo máte podobnú skúsenosť s daným problémom, ktorý sa Vám podarilo odstrániť?
Ďakujem za rady a pomoc.
Pekný deň.
Case: Aquarius YY-5604, 3x12cm FAN AC MB: ASUS P5E - X38/ICH9R, CPU: INTEL Core 2 Quad Q8400, Cooling H2O: Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP, D-Tek FuZion V2 + Alphacool Radiator NexXxoS Xtreme III rev. 2 + 3x FAN Noctua NF-P12-1300, RAM: 4x2GB DDR2 800MHz A-DATA Extreme Edition Vitesta, HDD: 1xSSD OCZ Vertex 3 60GB+2x400GB WD 7200 RAID0+1TB Seagate+2TB WD, VGA: SAPPHIRE HD 5770, 1024MB DDR5, VGA Cooler: Water block Alphacool NexXxoS GPS-07T, LCD: LG L226WTQ-SF 22 ", Mouse: Razer DeathAdder 1800DPI + Razer eXactMat, Power: Corsair HX620W, OS: Win7 Ultimate x64

Návrat na "Programy a problémy s nimi"