3 LCD na hry (a ine)?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
cube
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Ut 11. Nov, 2008, 17:32
Bydlisko: Bratislava a okolie

3 LCD na hry (a ine)?

Príspevok od používateľa cube »

caute,

rozmyslal som nad zostavou, ze by som mal 3 LCD a na tom hrat hry :)
problem by bol jedine v tom, ze su tam tie hrany - ktoreby rusili (preto nie dual-monitorove riesenie, lebo hrana by bola presne v stede kde je mieritko)
No islo by mi o to, ze obraz by sa neroztiahol ani nic ine, jedine co by to robilo by bolo ze mi doda extra FOV (field of view) do stran, cize by som videl viac ako bezny hrac :D
Sice netusim ci by to bolo prakticke a ci by to bolo vobec pouzitelne, podporovane atd..

Ale ked uz nie toto, da sa urobit 3LCD tak, ze na lavom by som mal napr nejake online forum, na pravom nejake video/music a v strede samotnu hru - a co je najhlacnejsie byt schopnny prepinat a ovladat monitor vedla hry bez toho by som musel hru zminimalizovat - lebo niektore hry padnu po minimalizacii..

mate nejake skusenosti, alebo postrehy na tento napad? :)

dik
Gigabyte GA-P35C-DS3R, E4400 @ 2GHz, 2GB RAM DDR-800, 7600 GS, Seasonic S12II-430 430W.
http://www.speedtest.net/result/520731820.png

Orange Mobilny Internet po 18:00 http://www.merac.sk/rs/20100738156.png" onclick="window.open(this.href);return false; za 33 Eur mesacne v HSPA (3G) technologii.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: 3 LCD na hry (a ine)?

Príspevok od používateľa galen »

mam v praci LCD pripojene k notebooku ...
a niektore hry naozaj ze nepodporuju rozdielne rozlysenia na roznych adapteroch, pripadne sa este spustia tak, ze na primarnom adapteri nastavia nejake "pritulne" rozlysenie, a rozbiju tak zvysok plochy na druhom monitore ...
je to neskutocne nepohodlne

a silne odporucam hladat hry, ktore dokazu slapat v okne...
ak tieto prevazuju u teba (vzhladom na to co hravas) tak ma zmysel aj viac monitorov ...

aaalebo rozbehat 3 virtualky, kazdu pustit vo fullscreen na jednom z monitorov ... a vnutri pustit gamesku ... ale ... no ... emm ..

nic, mozno som iba lama, a nemam naladu/cas sa venovat tomu, aby som rozumne rozbehal hru na viacerych monitoroch, ak to dana gameska nepodporuje
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: 3 LCD na hry (a ine)?

Príspevok od používateľa M1ch4l »

to by asi slo, ale neviem, ci sa ti to oplati

ked 3 monitory, tak radsej asi 3x na vysku ako 3x na sirku :)
ja mam k notasu tiez monitor (bez velkej obrazovky sa da naprogramovat tak helloworld)
na hry to nema ziaden vplyv, aj preto, ze maju ine rozlisenia a neslo by to napasovat
ale ked nieco clovek robi, tak casto potrebuje vidiet 2 veci naraz...a ked mas viac monitorov, tak to je potom :good:

aby si tak rozbehal hru, asi treba vyuzivat daky software, alebo by to malo ist aj v ovladacoch karty asi, neviem, nemam s tym skusenosti, na hry si uplne vystacim s jednym monitorom...teda musim, lebo inak by to bola slideshow

ale ako si spominal s tym, ze na kazdej obrazovke by si mal nieco ine....to ide uplne v pohode, ked maju vsetky obrazovky rovnake rozlisenie, ti to ani nenarobi bordel :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
regain
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 124
Dátum registrácie: Po 06. Sep, 2010, 17:43
Bydlisko: Podolínec

Re: 3 LCD na hry (a ine)?

Príspevok od používateľa regain »

Nrobý toto Ati eyefinity ? :?
AMD Phenom II X4 840 3,2 Ghz
Kingston DDR2 800Mhz 2x2 GB
MSi Radeon HD 6850 OC/Power Edition
Forton 350W/Bronze +
Philips 22´´ FullHD
Razer Naga eXpert MMO Gaming Mouse + Razer Goliathus

Návrat na "Debata o všetkom"