Problem s ovladacom na touchpad SONY VAIO

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Používateľov profilový obrázok
lupko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 230
Dátum registrácie: Ut 13. Feb, 2007, 08:00

Problem s ovladacom na touchpad SONY VAIO

Príspevok od používateľa lupko »

Cafte mam mensi s touchpadom a to ten ze mi vobec nechce ist. problem nastal po preinstalovani windowsu. Odvtedy som skusal preinstalovat windows, ovladace a podobne no nepomohlo nic. Na internerte som nasiel ze vraj sa to da spusti pomocou VCCPointingDevice.exe no ja som to v P.F. nenasiel. Touchpad mi urcite funguje, lebo ked vypinam notas tak sa nachvilku rozbehne. Vie mi niekto podarit ako vyriesit tento problem? Diky

Notas je v popise, ale keby nieco: Sony VAIO VPCF11M1E/H
Notebook: Sony VAIO VPCF11M1E / H i5-520M (2.4Ghz) 16.4" FullHD NVGT330M DDR4GB 500GB BluRay
Phone: HTC One
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Problem s ovladacom na touchpad SONY VAIO

Príspevok od používateľa felipe25 »

skus program ako DriverGenius, pripadne ine. On Ti sam najde najvhodnejsi ovladac pre PC. Mne to parkrat pomohlo, hlavne na novom booku by to nemal byt problem...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Ovládače a BIOSy"