CCC host application prestal pracovať

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
sendy plankton
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut 12. Júl, 2011, 02:49

CCC host application prestal pracovať

Príspevok od používateľa sendy plankton »

Dobrý večer,
mám problém s catalyst control center a už vážne neviem ako ďalej. Toto fórum my stále pomohlo, tak dúfam, že ma nenecháte v štichu :good: .
Verzia ntb: Lenovo Ideapad Y560 intel i5 (s diskrétnou grafikou), ati mobility radeon HD 5730
Pokúsim sa objasniť situáciu: Včera som si preinštaloval systém (klasicky- formát C a čistý windows 7) a všetko klapalo, ale nie dlho :D .
Neviem, čím to mohlo byť spôsobené, pretože som toho inštaloval strašne veľa (ovládače, programy, ...), ale po reštarte počítača mi začal ccc vyhadzovať chybu
Spoiler: ukázať
Catalyst Control Center host application prestal pracovať
Popis:
Stopped working

Popis problému:
Názov problémovej udalosti: CLR20r3
Popis problému 01: ccc.exe
Popis problému 02: 3.5.0.0
Popis problému 03: 4ca242ed
Popis problému 04: mscorlib
Popis problému 05: 2.0.0.0
Popis problému 06: 4d8c15a5
Popis problému 07: 20c8
Popis problému 08: 143
Popis problému 09: N3CTRYE2KN3C34SGL4ZQYRBFTE4M13NB
Verzia OS: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051
Bolo mi to dosť čudné, pretože počítač už absolvoval dosť reštartov od reinštalizácie. Ďalej som skúšal googliť (13 hodín života :facepalm:) a skúšal som všetky typy čo som našiel (za všetko spomeniem preinštalovanie všetkých ovládačov asi 134x, preinštalovanie .net framework, update všetkých ovládačov, update ccc, nainštalovanie starších verzíí ovládačov a ccc,... )
Ja mám taký veľmi subjektívny pocit, že to všetky mi pototo Windows update. Asi som urobil poriadnú chybu, keď som zaškrtol všetko bez rozmyslu :wallbash:. Celý windows by som najradšej aj s tým "supportom" hodil po psovi.
budem sakra vďačný za každú odpoveď.
ps: nevedel som do ktorého vlákna sa to najviac hodí tak ma ospravedlnte ak spamujem :red:
moja mašina: Lenovo IdeaPad Y560
Používateľov profilový obrázok
sendy plankton
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut 12. Júl, 2011, 02:49

Re: CCC host application prestal pracovať

Príspevok od používateľa sendy plankton »

takže konečne mi odpísali z lenovo support a že vraj to je neaktualizovaným biosom, nekompatibylným s novým ovládačom na grafiku. nahodil som nový bios, ktorý som pre jeho problémy so zvýšenou teplotou nechcel, ale čo už :facepalm: .
Teraz už všetko fachčí ako má. Môžete zamknúť/vymzať/dať do archívu, alebo čo tu s tým robíte :rep:
moja mašina: Lenovo IdeaPad Y560

Návrat na "Programy a problémy s nimi"