Adobe Reader X - nefunguje vyhladavanie

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Adobe Reader X - nefunguje vyhladavanie

Príspevok od používateľa Papek »

Mam 2108 stranove PDFko a Reader mi v nom nechce vyhladavat, pricom viem, ze dane slovo sa tam nachadza. Ked dam vyhladat (Ctrl+F) slovo na aktualne strane, tak mi ho najde, no ak dam vyhladat slovo, ktore viem, ze sa tam na 100% nachadza, tak nenajde, resp. ako keby ani nevyhladaval, lebo hlasenie hodi hned po stlaceni enteru. Ak vsak idem na stranu, kde sa to slovo nachadza, a vratim sa naspat na uvodnu, tak ho uz najde. Subor mam otvoreny 20 minut, takze by ho uz prehladal aj 10x. Ked dam vyhladavat v telefone, tak pekne hlada vsetky slova :(
V starsej verzii readera sa dalo vyhladavat, aj bolo vidiet, ako prechadza strany.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Adobe Reader X - nefunguje vyhladavanie

Príspevok od používateľa xcubus »

preinstaluj reader, pripadne ho aktualizuj.
ak ti to robi aj s inymi pdfkami, je to problem v adobe, ak je to len v tomto, moze to byt jeho velkostou, pripadne moze mat atributy na read only, ci je zakodovany
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Adobe Reader X - nefunguje vyhladavanie

Príspevok od používateľa Muhyng »

Predpokladam, ze mne robi to iste. Ked napisem hladany vyraz do toho maleho policka hore "Hladat", tak mi ho nevyznaci. Ked ale dam Ctrl+F a otvori sa mi samostatne okno na vyhladavanie, tak vysledky toho vyhladavania uz vyznaci :rolleyes:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"