MS SQL Server - obnova

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa Papek »

Mam mensi problem, disk mi povedal papa a bezal mi na nom ms sql server 2008 express. On mal povodne bezat na inom pc, kde su disky zraidovane, lenze tam nieco nevedeli prepojit po sieti, tak to bolo na inom pc (netusim preco, nebol som pri tom ked sa to robilo a bolo to naprd riesenie, co sa aj nakoniec prejavilo).
Podarilo sa mi vsak odtial vytiahnut mdf a ldf subory, ktore by mali byt najpodstatnejsie na obnovenie databazy. Cez instalciu MS SQL 2008 som si vytvoril novy server, rovnako som ho pomenoval, nastavil a potrebujem tam natiahnut tuto databazu. Pozeral som to cez management studio aj cez configuration manager, ale neviem s tym pohnut. Co som sa docital, tak by sa to nejako malo dat natiahnut cez recovery. Ale netusim ako. Vie niekto pomoct?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa Snake »

nie som doma že by som ti to presne pozrel ale Tasks > Restore a tam si dáš browse...





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa Papek »

ok dik, tento tento viken som nic nerobil, ani robit nebudem, zajtra to pozrem a uvidim, ci s tym pohnem
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa Papek »

mas na mysli Management studio? Tam som klikol pravym na vytvoreny server, tasks, ale ponuka mi len Move to, Import, Export. Ked dam import, tak mi dovoli otvorit uz vytvoreny server (.regsvr), so subormi mdf a ldf nic nespravi :(
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa faugusztin »

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: MS SQL Server - obnova

Príspevok od používateľa Papek »

diki, to je ono... chybali mi tie spravne slova, furt som hladal connect, add, recover a stale nic. Attach! :good:

s ms sql serverom som este nerobil, ale za tych par dni som sa naucil aspon zaklady
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Programy a problémy s nimi"