co hovorite na koncesionarske poplatky a firmu BSP L....

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
nudi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

co hovorite na koncesionarske poplatky a firmu BSP L....

Príspevok od používateľa nudi »

Dnes som sa o tom dozvedel ked s tym prisiel kolega ze mu prisiel list o pohladavke z rozhlasu za nezaplateny konc. poplatok. (celkovo okolo 80.-SK.) tuto pohladavku na seba prijala firma BSP L.... a pozaduje od neho nech jej zaplati 305 000.-SK do mesiaca alebo 5000+orig.pohladavka do 14 dni inak ho daju na sud. sila nie :x , pritom este dnes prezident podpisal zakon o generalnom pardone, ze sa nemaju vymahat uroky s omeskania.. tento stat nejde uz len dolu vodou - tento stat sa uz potopil pod bahno.
Q9400 1,8@3,4 ,Gigabyte EP45-UD3RL, Adata 2x2G 800MHz, MSI 260GX Twinfroze, Samsung F1 320GB, Samsung F1 1TB, LG DVD 4126, ArticCooling 550, Samsung 2243BW
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

Pviem ti to na rovinu hanbim sa za to ze som SLOVAK docerta aj s celim slovenskom a zato moze ta darmozracska banda v Bratislave :shit:
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

Tiez mi od nich prisiel "pozdrav".

Za 40Sk dlh ...sankcia 80 000 Sk

Co je, ak dobre pocitam urok priblizne 2 miliony percent (kedze sankcia je za udajne rocne omeskanie platby).

Pricom najkomickejsie je ze ja som za rozhlas platil. U mna to vzniklo tak islo o prvu platbu potom co som sa nastahoval do nobeho bytu a kedze sa menil majitel bytu tak predchadzajuci majitel platbu odhlasil a ja som zacal platit. Uctenky aj odhlasku mam zdokumentovane, v platbach nie je medzera a mesiac za ktory chcu sankciu je zaplateny.

Takze, nielenze ide o uzeru - ved co ine je 2 milion percentny urok - ale este maju aj chyby v databaze.

Ale pani z BSP na mail, ktory som im poslal, kde im situaciu osvetlujem, neraguju. Telefonovat sa im neda, pretoze je to audiotex - za 36 Sk / min - kde stale len pocujete ..."pockajte ste v poradi" ... a za pocuvanie tejto hlasky plati uvedenu "priatelsku" sumu.

Ale, na stat by som az tak nenadaval. Parlament a prezident sa promptne posnazili o napravu. To ze napriek schvaleniu zakona sa BSP L stale o cosi snazi je vina tej firmy. A aj rozhlas v tomto nie je cisty kedze v poste od BSP L je aj list od SLRo vyzyvajuci na platenie. Ja rozhlas nepocuvam, ani som nepocuval posledne roky, a ani nemienim pocuvat. Preco mam platiti kazdy mesiac 40Sk, navyse ked sa takto ku mne ako k svoju zakaznikovi spravaju?

Este jedna vec. Upomienku na zaplatenie 40Sk, ktoru vraj posielali pred 3 mesiacmi som nedostal. Dosla vam nejaka upomienka koncom oktobra (vraj ich rozosielali 20.10) ?
Naposledy upravil/-a RP v Ut 14. Feb, 2006, 12:20, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
nudi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa nudi »

na tu upominku som sa pytal kolegu hovori ze to je prvy list co dostal a nic ine ani z rozhlasu mu pred tym neprislo.
Q9400 1,8@3,4 ,Gigabyte EP45-UD3RL, Adata 2x2G 800MHz, MSI 260GX Twinfroze, Samsung F1 320GB, Samsung F1 1TB, LG DVD 4126, ArticCooling 550, Samsung 2243BW
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Tak ti BSP budu nejaky kapitalisticky podvodnici ked maju audiotext. Za audiotexty kde sa do 2 min nedovolas by mal telekomunikacny urad davat pokuty tak okolo 700 000Sk a BSP pokutovat miliardami. Zdieracov hnusnich :blind: .
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

nudi napísal:na tu upominku som sa pytal kolegu hovori ze to je prvy list co dostal a nic ine ani z rozhlasu mu pred tym neprislo.
Ano, zda sa ze nik (z tych co som sa pytal a maju podobny problem) upomienku nedostal.

No nie je to "krasne" ? Upomienka sa pre istotu neposle aby niekto nahodou dlzobu nezaplatil, pretoze tak by sa mu nedala poslat ako prva vyzva kde uz sa vyzaduje aj zaplatenie sankcie.
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

****** piiiiip ****** ***** piiip - to je vsetko co chcem povedat na margo spolocnosti BSP
moj foter uz davno prehlasil ze nemame televiziu a ani radio, cize su na nas podobny ****** kratky, to prehlasenie nikto nekontroluje taze nie je problem, dokonca aj keby nas vykradli tak mozme kludne nahlasit TV aj radio, policia nepreveri ci sme platili koncesionarske poplatky

toto cele je len a len o politikoch(napr. uz nemozu sprivatizovat TAZ-ku za 1SKK), keby chceli tak sa nic podobne nestane, napr.: keby bol zakon vraviaci o tom ze upomienka musi byt poslata ako DVR(dorucenka do vlastnych ruk - prevzatie sa podpisuje) tak by bola firma BSP nahrana, ale takto vyuzili medzeru a prezident to musi zachranovat
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže

Návrat na "Debata o všetkom"