ASUS G73Jh

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
M_i_0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 07. Jún, 2010, 23:32

ASUS G73Jh

Príspevok od používateľa M_i_0 »

Zdravim. Rad by som si ujasnil, co presne mam spravi aby som si nedokafral NB a nemusel ho reklamovat(kedze bol kupeny na SVK a som v GB), v podstate, linky som si uz nasiel, asi vsetko potrebne len sa chcem ujanist(a trosku ucelit, ta anglictina este trosku pokulhava).

Mam tento NB a kto nevie, tak proste je problem s grafickou ATI HD 5870, clovek moze mat len ovladace od asusu, stare viac ako rok, s novymi sa vyskytuje GSOD. Lenze, na Battelfield 3 treba nove

Nasiel som toto: http://www.asusrog.com/forums/showthrea ... ios-Update. Uz mam stiahnuty v PC BIOS v213 aj - 93vBIOSa.rar.

Cize najprv treba updatnut BIOS, ak mam v205 mozem rovno na tu v213 alebo musim aj tie co su medzi tym? K tomu jedna poznamka co som nasiel[[[Další problém jsem měl s biosem, který byl flashnut přes winflash. Přestalo mi svítit podsvícení klávesnice. Takže znovu reklamace. Toto je bohužel od ASUSu docela vývar, musí se fleshovat v biosu pomocí easy flashe. Nikde na supportu ASUS jsem to ale nenašel. Existuje na to "něco" servisák mi k tomu nechtěl nic říct. Údajně výrobní tajemství Very Happy Je to ale něco s fleshem biosu, kluk se přeřekl Smile]]] Takze ako to mam spravit, ak treba nejaky program, pls link na DL.

Potom teda ted vbios update, tam je video na tej stranke, ale tak nejak neviem, treba tiez nejaky progam ci ako?


No asi tak, skustem i to nejako skompletizovat a popisat v krokoch, budem vdacny.

Návrat na "Ovládače a BIOSy"