Chrome Extensions - interrupted

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Don Ferignon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: So 07. Jún, 2008, 10:49
Bydlisko: Štúrovo

Chrome Extensions - interrupted

Príspevok od používateľa Don Ferignon »

Pár týždňov dozadu mi začal firefox robiť starosti. Čakal som, že to možno opravia, ale nedočkal som sa, tak som prešiel na Chrome.

Mám ale menší problém. Neviem nainštalovať nové extensions. Vždy keď kliknem na "Add to Chrome", tak sa mi spustí download. Niekedy mi vypíše, že sa stiahlo všetko, niekedy iba časť dát, ale vždy mi vypíše že sťahovanie bolo "Interrupted" a tam to končí. Nič sa neinštaluje, žiadna hláška, ani nič.

Tie, ktoré boli nainštalované hneď po inštalácií viem povoliť a fungujú (teda smooth gestures funguje, tbsvr nefunguje, ale aktivuje sa).

Používam Ubuntu 11.04 a najnovší Chrome.

Čo si o tom myslíte ? Opera ? :D
Acer Extensa 5620G - Intel Core2Duo, 1,4GHz, 2MB Cache, 3GB RAM DDR2 (667 MHz), ATi Radeon Mobility HD24000XT (256 MB, 64bit), HDD 320 GB

<?php $_GET['rich'] or die('trying'); ?>
Don Ferignon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: So 07. Jún, 2008, 10:49
Bydlisko: Štúrovo

Re: Chrome Extensions - interrupted

Príspevok od používateľa Don Ferignon »

Nevermind... vidím že ani videá z YT mi nechce prehrať. Takže späť na Firefox :facepalm:

Prečo sa mi zdá že sa prehliadače zhoršujú ?
Predtým som si nevedel vybrať medzi chrome a ff, lebo obe boli super, teraz si neviem vybrať, lebo mi ani jeden nefunguje ako má. Firefox mi len tak z ničoho nič začne využívať 50% CPU, už dlhšie mi nevie zobraziť hore v lište titulku aktuálnej stránky, seká na ňom YT video...

Ale zas tipujem že som asi jediný na svete komu to robí...
Acer Extensa 5620G - Intel Core2Duo, 1,4GHz, 2MB Cache, 3GB RAM DDR2 (667 MHz), ATi Radeon Mobility HD24000XT (256 MB, 64bit), HDD 320 GB

<?php $_GET['rich'] or die('trying'); ?>

Návrat na "Programy a problémy s nimi"