Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

kedze pani policajti vyberaci pokut neporiesili absolutne nic,skusim to inak-ponukam financnu odmenu za vratenie majetku,odcudzeneho z pivnice bytovej jednotky Dubravia (trhova 54,Dubravka) 30.aug.2011,predovsetkym malej papundeklovej skatule s osobnymi vecami (vodicsky preukaz,anglicaky,skameneliny,korespondencia,hracky a ine drobnosti symbolickej hodnoty-v nepravdepodobnom pripade najdenia a vratenia tejto skatule s obsahom v neporusenom stave davam rovno na stol 3000e.za dalsie veci budem patricne prihadzovat).

komplet zoznam ukradnutych veci:

-skatula s osobnymi vecami
-MSI radeon x1950pro 256mb agp,full retail
-commodore64,komplet balenie,vyborny stav

edit: nasiel som obrazok takeho isteho modelu:
Obrázok

-elektricky vlacik v dezolatnom stave
-stolny hokej v dezolatnom stave
-akumulatorova vrtacka Black and Decker,uhlova bruska,nahradne kotuce
-inline korcule panske Roces bielo cierne, (plus chranice,taska)
-inline korcule damske Roces bielo zelene
-skatula s elektrokablami a prislusenstvom
-parne tlakove hrnce
-pracie prasky,plastovy smetiak,drobna drogeria


pozn: komplet zoznam sluzi na skorej na ulahcenie hladania,to o co sa tu hra je ta skatula s osobnymi vecami (plus snad ten commodore64).taktiez si uvedomujem aka nizka je sanca ze by sa to podarilo,ale sanca skoro nulova je vzdy viac ako uplne nulova (a vela krat som sa presvedcil ze svet je maly,a ludia sa poznaju-chamrad ktora to spravila musi niekde zrat,spat,a skladovat ukradnuty tovar..a sanca ze o tom vie niekto dalsi ku ktoremu sa tato informacia dostane tu je).

a preco tolko penazi za par starych raroh? holt,v tej skatuli bola polovica veci z mojho detstva a mladosti-veci ktore mi pripominali najkrajsie okamihy mojho zivota (napr hracky ktore mi dali stari rodicia ktori su mrtvi uz skoro 20 rokov).par tisic eur je popri tom iba smiesne sprepitne,ktore dam rad,nech kludne potom rok zeriem iba suche rozky.


na zaver-informaciu smelo sirte dalej,cim viac ludi o tom vie,tym lepsie.taktiez-v pripade ze sa to najde,tak sa nebudem pytat odkial to je a od koho sa to ziskalo-je mi to uplne jedno,pokial sa mi to vrati.. kontaktny mail je ps47.3dfx@gmail.com


vela stastia.
Naposledy upravil/-a ps47 v St 28. Dec, 2011, 17:33, upravené celkom 2 krát.
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa lezgy »

mozno len psycho pomoc
na istom fore dosiel chlapik v BA o elektrony
nahuckal forum a po polroku sa na bazosi objavili jeho hlinikace
takze si myslim ze sanca tu je, len by to trebalo sledovat
chlapik bol v Ba znama firma
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

kiez by,ale toto skorej vyzeralo na typicku fetacku corku-hrubou silou sa skusit niekam dostat,rychlo zobrat co sa da odniest,a o tri ulice dalej tristvrtinu veci hodit do smetiaka (seriozne,co z toho ma realnu predajnu hodnotu? skoro nic).

ale ako som povedal,aj sanca jedna k miliarde je vzdy lepsia ako ziadna (napr znamej spadol obciansky do dunaja,o par dni jej prisiel postou,vylovil ho madarsky rybar).teoreticky to mohol niekto najst pri smetiaku,doniest domov,hodit niekam do kuta a potom na to zabudnut..a ak sa o tomto dozvie,slusne zarobi.

teraz trocha lutujem ze som mimo facebooku,takato sprava by sa tam asi sirila dobre.
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
ANONYM_a7

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

uz sa siri ... dufam ze sa podari vypatrat veci..
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa glirpi »

tak isto zelam a dufam v uspesny koniec.. mna osobne by najviac zamrzela ta c64ka..

tiez som mal taku prihodu s obcianskym preukazom.. som raz cestoval z ciech busom a od hranic som za tu sietku zasunul obciansky po kontrole na hraniciach. samozrejme som ho tam zabudol.. (medzi bordelom, nakolko vodic zastavil necakane aj blizssie k domu ako zvycajne a tak som sa ponahlal von rychlo) vybavil som novy a asi o polroka mi znama z vedlajsieho vchodu doniesla moj strateny preukaz s tym, ze bol vycapeny na nejakej nastenke niekde na VS v BB. ze ma spoznala a doniesla mi ho naspat :)

cize nahoda je blbec a niekedy poriadny.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

jj,c64ky je skoda,ale je to v podstate iba zaloha ktoru som kupil par rokov dozadu od kolegu-tzn,de fakto je to iba financna strata,a s tou problemy nemam (vzhladom na vysku odmeny by malo byt jasne ze prachy mam uplne na salame)..ako som povedal,ide tu hlavne o tie osobne drobnosti,ktore su nenahraditelne..ked mi volali ze sa to stalo,tak som bol pripraveny na vselico (mal som tam aj ine rarohy,funkcne 486ky a pentia,prastary notas,kopa novych chladicov z procakov,pokazene tlaciarne a ine veci ktore by boli ovela vhodnejsimi kandidatmi na ukradnutie,tych sa paradoxne ani nedotkli),ale toto ma poslalo pravym hakom k zemi,a tri mesiace sa neviem pozviechat.sranda ze kym som tie veci mal,ani som si neuvedomoval ako velmi mi na nich zalezi.

kazdemu siritelovi spravy po fb a inych sietach specialne dakujem (kontaktny mail je ps47.3dfx@gmail.com,ak by ho bolo treba pripojit).
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6872
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa stefan222 »

pocuj moj,zvycajne tie socky odnesu veci do zalozne, skusal si nieco v okoli?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

jj,bezuspesne.ako som povedal,s 99% pravdepodobnostou to o tri ulice dalej vsetko skoncilo v smetiaku..v skratke,bol by to zazrak keby sa este nieco z toho naslo.
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6872
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa stefan222 »

skus kontaktovat skladku a firmu co vam nosi odpad, isto sa k tomu da dostat
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa galen »

... a bratislava nema spalovnu?
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

stefan.koval napísal:skus kontaktovat skladku a firmu co vam nosi odpad, isto sa k tomu da dostat
bez sance.preslo uz prilis vela casu..momentalne je tu iba mikroskopicka sanca ze to a) niekto nasiel,zobral domov a zabudol na to (pochybujem,pretoze tam boli aj veci s mojim menom,tzn ak by to niekto takto nasiel,davno by ma kontaktoval),alebo b) ze to este ma samotny zlodej a tato informacia sa k nemu dostane - kiez by,ako som povedal,je mi to jedno,ja mu tie tri litre dam,je mi to fuk.. :facepalm:
Naposledy upravil/-a ps47 v Pi 30. Dec, 2011, 08:37, upravené celkom 1 krát.
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6872
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa stefan222 »

moj dedo tesne pred smrtou mi povedal: veci maju sluzit ludoim a nie my veciam. prehnane som sa bal o urcite veci. to, ze mas rad dedka a ze ti chyba jejedna vec, to ze nemas urcite veci je druha. ;)
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

pravda-no napriek tomu si proste nemozem pomoct..
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6872
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa stefan222 »

este teraz ked to mas v hlave, ze co a kolko pre teba znemanalo, tak si to napis na papier niekde a daj si to zaramovat. moj brat ma nastenkus foto a papieriky. a je to celkom mile. a furt to bdues mat na ociach, veci z pivnice by skor ci neskor sli do kosa kamo :) :good:
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
ps47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 997
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: SK,Bratislava

Re: Odmena 3000+euro za najdenie/vratenie majetku

Príspevok od používateľa ps47 »

myslim ze mat to vsetko pred ocami je presne to co potrebujem najmenej-staci ze to pred nimi mam akonahle ich zavriem.

v pivnici boli iba docasne (stahovacka,malo miesta,nedorobene skrine etc),cize iba v nespravnom case na nespravnom mieste..
3Dfx Helppage/Game Guide

Všetko čo predávam v bazári predávam aj inde, pokial nie je uvedené inak.

Návrat na "Debata o všetkom"