Sygic alebo iná navigácia ?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Turoc »

Ahojte
kamoš rozmýšla o navigácií Sygic - je to dobré oplatí sa to ? ...
- jo to dobré riešenie? jedná sa hlavne o slovensko,nemecko,rakúsko a česko
- cena najlepšie do 40€
-OS- android
- aby sa tá navigácia dala používať offline :-)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa icefire »

Ano Sygic je dobry, ako na iOS, tak aj na Android. Cenovo vychadza velmi dobre. Co konkretnejsie chces vediet?
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
amd_sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 995
Dátum registrácie: Ut 12. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa amd_sk »

Ja by som išiel tiež do Sygic, veľmi dlho ho mám na symbiane a mal som ho aj na iOSe a aj na androide ide krásne :)
Maximálna spokojnosť :good:
Spoiler: ukázať
PC:
CPU:
AMD Ryzen 7 5800x + NZXT Kraken X62 + Noctua
MB:
MSI Mortar MAX
RAM:
Kingston HyperX 2x8GB 3600mhz CL17
SSD:
Samsung Evo 1TB + Samsung EVO 500GB
HDD:
WD Blue 4TB 5400rpm
GPU:
EVGA 3070 XC3 Ultra
Sound Card:
Creative Sound Blaster Recon3D
Speakers:
Logitech Z-5500
LCD:
Dell S2716DG 2K 144hz G-sync

Netbook: Lenovo Yoga 2 13, i7-4510u, 8GB RAM, 240gb SSD

NAS: Zyxel NAS326, 2x3TB WD RED
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2717
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa lepermessiah »

pre Android lepsia navigacia asi nie je.. a na ine platformy lepsia navigacia nie je legalna :)
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

ak android tak sygic, najlepšia voľba - vlastné skúsenosti, akurát je háčik v tom, že ak je stroj trošku slabší tak je to spomalenejšie ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Turoc »

Sygic stoji 30€ na rok (stredná európa) ? ... a ešte kamošovi nejde prihlásiť (registrovať) na android market
- vytvoril si gmail účet a chcel sa zaregistrovať na android a nejde to aj mu došiel email ale proste nedá sa mu prihlásiť
neviete v čom by mohol byť zádrhel ? :-)
PS: ja mam iOS takže neviem všetky podrobnosti
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Sangala »

registrovat na android ? ved ak mas Gmail account tak cez ten sa prihlasis do marketu ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa HellAngel »

aky ma telefon? sygic je celkom narocny (na androide)
ja som dlho pouzival iGO, halvne koli mapovym podkladom (mozes pouzivat rozne sady map (navteq, teleatlas...))
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Turoc »

používa Wildfier S
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa HellAngel »

mno tak to neviem ako mu pojde ten sygic. Vacsinou je problem pri slabsom zariadeni s plynulostu chodu aplukacie. Navigovanie je trhanejsie a stavalo sa mi ze som odbocil a navigacia az o chvilku preskocila na aktualne miesto. Neviem ako je to s narocnostou tohto noveho sygicu, ved da sa skusit na 30 dni vari a uvidi.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa scpeter1 »

Turoc napísal:Sygic stoji 30€ na rok (stredná európa) ? ... a ešte kamošovi nejde prihlásiť (registrovať) na android market
- vytvoril si gmail účet a chcel sa zaregistrovať na android a nejde to aj mu došiel email ale proste nedá sa mu prihlásiť
neviete v čom by mohol byť zádrhel ? :-)
PS: ja mam iOS takže neviem všetky podrobnosti
prehod si nastavenia pripojenia z WAP na internet v nastaveniach telefonu....
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Wizik »

Nazdar,

na Wildfire S to pojde vcelku okej, urcite lepsie ako na klasickom Wildfire. Nech si stiahne trial verziu z marketu a vyskusa, to je najlepsie riesenie. Jediny problem moze byt ze pri portrait mode sa bude prekryvat pismo (kvoli malemu rozliseniu displeja), ale da sa to vcelku jednoducho fixnut upravou jedneho riadku v kode.

Co si pisal ze 30e na rok, tak ziadne na rok neexistuje. Platis vlastne za licenciu na mapy a aplikaciu, licencia je dozivotna.
Rocna licencia je iba na funkciu Real-Time Traffic, cize aktualne zobrazovanie dopravnych informacii (musis byt ale pripojeny na internet).

Skoda ze kamos nevystihol akciu ktora trvala do 6.januara, napr. cela Europa bola vtedy za 29,99e, teraz je za 49,99e.

HellAngel napísal:Stavalo sa mi ze som odbocil a navigacia az o chvilku preskocila na aktualne miesto. Neviem ako je to s narocnostou tohto noveho sygicu, ved da sa skusit na 30 dni vari a uvidi.
Toto nie je chyba navigacie, ale zavisi od intenzity GPS signalu. Skusit sa da na 7 dni, nie na 30 (T-mobile verzia na 15 dni).
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa HellAngel »

wizi ano zalezi aj od signalu ale toto neskorsie reagovanie pri zaboceni je znamy bug sygicu. V tejto najnovsej verzi to nie je tak hrozne ako pred rokom. to bol snad aj 10 sekundovy lag kym zareagovalo ze si odbocil. mal som aj IGO na tom telefone a ten to nerobil.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Wizik »

Aha sorry, zle som to pochopil. Ano to uz je v novej verzii zlepsene. Ja som myslel skor to, ze stojis na krizovatke a ides odbocit a navigacia ti furt preblikava medzi tym ze stojis tam kde si a tym ze si odbocil. To uz je chyba nedokonalosti GPS signalu.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: Sygic alebo iná navigácia ?

Príspevok od používateľa Gudas »

Páni, zvažujem akú navigáciu si zakúpiť, Sygic má dobré ohlasy ale vadí mi že prekryje celé rozhranie systému a je docela pomalý (1GHz CPU, 768MB RAM). V telefóne mám predinštalovaný mesačný trial Route 66, je to pekne integrované so systémom, mapové podklady asi obdobné, lepšie sa mi zdá aj po stránke vyhľadávania POI bodov a pod.

Máte niekto s Route 66 dáke skúsenosti?
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"