eDane - download

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

eDane - download

Príspevok od používateľa RP »

Funguje vam download programu eDane - https://esluzby.drsr.sk/ zo stranky danovej spravy ?

Dakujem za odkontrolovanie.
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Re: eDane - download

Príspevok od používateľa koco11 »

ano funguje... je to aplikacia pre .netframework.....
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: eDane - download

Príspevok od používateľa hulo92 »

ano, vcera som vyplnal
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: eDane - download

Príspevok od používateľa RP »

Mne tiez dlhodobo fungovala, odisiel mi nb, tak ju/ho skusam stiahnut na ine pc/nb a stale vypise error download (vyskusane na viacerych masicnach WinXP, Vista).

ERROR SUMMARY
Below is a summary of the errors, details of these errors are listed later in the log.
* Activation of D:\tmp\Download\DRSR.Win.DP.DRKlient (6).application resulted in exception. Following failure messages were detected:
+ Downloading file:///D:/tmp/Download/Application Files/DRSR.Win.DP.DRKlient_1_1_0_8/DRSR.Win.DP.DRKlient.exe.manifest did not succeed.
+ Could not find a part of the path 'D:\tmp\Download\Application Files\DRSR.Win.DP.DRKlient_1_1_0_8\DRSR.Win.DP.DRKlient.exe.manifest'.
+ Could not find a part of the path 'D:\tmp\Download\Application Files\DRSR.Win.DP.DRKlient_1_1_0_8\DRSR.Win.DP.DRKlient.exe.manifest'.
+ Could not find a part of the path 'D:\tmp\Download\Application Files\DRSR.Win.DP.DRKlient_1_1_0_8\DRSR.Win.DP.DRKlient.exe.manifest'.
EDIT:
Problem bol v Chrome/Firefoxe/Opere - v skutocnosti to ide stiahnut len cez IE. Radsej bez komentara.

Vdaka za rady. Lock :)
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6655
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: eDane - download

Príspevok od používateľa M1ch4l »

preslo to v pohode, po nainstalovani sa to updatlo, mam win 7

U mna ma subor inu priponu, konkretne .application a v tom errore vidim daky .exe.manifest (ale moze to byt spravne)

takze to Tvoj system moze zle rozpoznavat. Skus updatovat .NET Framework na najnovsi, ak nemas. Taktiez moze byt problem, ze sa to pokusas stahovat vela krat, pre istotu to skus ulozit na nejake nove miesto alebo premaz to, kde si to ukladal predtym.

Moc viac ma nenapada, jedine ze by si pouzival na stahovanie nejaky nevhodny program..ma to len 6,5KB a nejakym super duper download managerom to moze robit problem.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball

Návrat na "Programy a problémy s nimi"