HP Touchsmart IQ810de TouchSmart software problem

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Pa3kson
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 12. Feb, 2012, 11:55
Bydlisko: Nové Zámky

HP Touchsmart IQ810de TouchSmart software problem

Príspevok od používateľa Pa3kson »

Ahojte, známenu som robil "čistenie" PC, cez ccleaner, Advanced system care + defragmentaciu disku a podobné veci...

Ide o problém s programom TouchSmart na deskope HP Touchsmart IQ810de, po tomto čistení prestala fungovať dotyková obrazovka ( na dotyk reaguje, aj pípne ) lenže dotyk nič neurobí, t.j PC sa s dotykom nedá ovládať.

Po manuálnom zapatí daného programu TouchSmart všetko funguje ako má, akonáhle sa však minimalizuje alebo vypne, PC je zase v rovnakom stave, dotykmi sa ovládať nedá, známy si na toto dal dosť potrpieť, preto mu to chcem opraviť čo najrýchlejšie a najlepšie.

Potrebujem pomoc, ako by bol možný tento problém nejako rýchlo odstrániť, nemôžem veľa skúšať a experimentovať, keďže k známemu idem iba raz, potom už viacero možností dlho mať nebudem, keďže bývame dosť ďaleko od seba.

Čo zahŕňal cleaning:
1. Klasické čistenie PC od zbytočnej záťaže ( cache, cookies prehliadača, proste veci čo poskytuje CCleaner )
2. Čistenie registra cez ccleaner a Advanced system care
3. odstaňovanie nepotrebných programov
4. optimalizácia zapínania programov po štarte.
------------------------
Moje návrhy:
1. Preinštalácia drivera ( je možné že bol odstránení pri manuálnom odinštalovaní programoc - s tým by však nemal byť problém, keďže program Touchsmart je nainštalovaný a po jeho manuálnom spustení všetko ide ako má
2. Vrátenie zmien v registry
3. Znovuobnovenie niektorých programov pri štarte - tiež vylučujem, keďže po zapatí Touchsmartu ide, po jeho minimalizovaní by mal ísť tiež, ak je problém v tomto.
4. Vrátiť PC do pôvodného stavu pomocou system Restore - tohto kroku by som sa chcel vyvarovať, keďže známy spomínal, že si tam inštaloval nejaké ďalšie programy odvtedy... Ak však nebude iná možnosť...

----------------
Každá pomoc vítaná, ďakujem !
Žiak strednej odborej školy elektrotechnickej v Nových Zámkoch študujúci IT odbor zameraný na sieťové technológie a programovanie.
Pravidelný čitateľ časopisov, www stránok a fór o IT a IT problematike. Budete o mne ešte počuť :)

Návrat na "Programy a problémy s nimi"