program na sledovanie plochy sietovy pocitacov

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
ferooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 12. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

program na sledovanie plochy sietovy pocitacov

Príspevok od používateľa ferooo »

caute,
sorry, ak to tu niekde je, alebo ak som to hodil do zlej sekcie.. ale hladam nejaky soft, cez ktory by bolo mozne sledovat pracovne plochy sietovych pocitacov.
Mame jeden PC ako server a nan sa pripaja cca 6 ludi cez NC (network computer) - kazdy ma svoj terminal a kartu. Bolo by mozne kontrolovat plochy pripojenych uzivatelov?
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: program na sledovanie plochy sietovy pocitacov

Príspevok od používateľa Mimiik »

Zvycajne sa u nas pouziva WinVNC avsak neviem ako to je s plochou terminalu, ci to chces nainstalovat na local ci uvidis aj okno terminalu.
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator
Používateľov profilový obrázok
ferooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 12. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: program na sledovanie plochy sietovy pocitacov

Príspevok od používateľa ferooo »

klasicky VNC pouzivam pre vzdialeny pristup k serveru, ktory je fyzicky v inej miestnosti. Pri tom ale na druhom pocitaci je vidiet, ze sa niekto pripojil.

Ja chcem mat pod dohladom vsetky pracovne plochy, ale staci aby som ich len videl, nepotrebujem ich vzdialene ovladat.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"