Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5409
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Asi 5rokov dozadu som si spravil A2, a vyhodnotil si to tak ze motorka nie je zlucitelna s mojou vtedajsou povahou a od skusky v autoskole na moto nesedel.

Autoskolu som robil s random prilbou, botaskach, rifliach a teplakovej bunde. Teraz sa mi vyskytla moznost jazdit na cbf 250 a uvidim ci ma to chyti alebo nie. Co je taky rozumny zaklad co sa tyka vybavenia ked si este nie som isty ci ma to bude bavit?
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5634
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Jednoduska »

poradia ti v obchode, aj tak to musis skusat. normalne im bez hanby daj tvoj budget na vyberu ti, objednaju na predajnu co nemaju a pod. pripadne myslava.

v KTM hore na pri SNP ti typek aj zrobi cenu, vseobecne moto obchody robia ceny na zivo, online su drahsie. su to predsa len komunitni ludia.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa quicky »

kludne veci od W-TEC, cenovo dostupne, osobne by som investoval hladne do dobrej helmy + bundy (chrbtica a pod). ale na to aby si zistil ci ta motorka chyti mozes parkrat vybehnut aj v obyc obleceni, resp z bazaru stiahnut nieco za par eur.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"