Animatorstvo v zahranici

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
majooo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi 04. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Animatorstvo v zahranici

Príspevok od používateľa majooo »

Chcel by som sa vas opytat na vase skusenosti ak bol niekto nahodou pracovat v zahranici ako animator v nejakom hoteli alebo tabore. Popripade ci mi viete niekto poradit nejaku serioznu agenturu cez ktoru by sa tam dalo dostat, lebo ja a priatelka by sme nieco take chceli skusit. Mam referencie o agenture Prostuff ale tie su velmi zle. Tiez sa chcem informovat ci je lepsie hladat nejaku solventnu agenturu alebo ist sa priamo pytat na robotu do nejakych cestoviek alebo volat priamo do hotelov nejakych. Vopred dakujem za vase nazory :)
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Animatorstvo v zahranici

Príspevok od používateľa lezgy »

vseoebcne je lepsie hladat si robotu sam
ak uz agenturu tak priamo tam, kedze v dnesnej dobe sa zamestnavatel bez nej ani nevys.ere, tam je tych agentur do bludu i kus
aj to by som premyslal
ak mas dobre referencie o sebe tak nebude problem aj bez nej
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Animatorstvo v zahranici

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja by som teda bez agentury neriesil, specialne na turisticke miesta a ostrovy kde sa penazi nedockas... velke hotely robia s agenturami male ta ojebu.

Ja som pracoval cez prostaff osobne a bol som velmi spokojny, doteraz sme v kontakte (tym nechcem povedat ze na tebe nezarabaju samozrejme ze ano) ale admninistrativa vsetko v pohode mozes sa spolahnut :).

Návrat na "Debata o všetkom"