Acer 5920G-ani sa nepokúsi zapnúť

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Maverick777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 15. Dec, 2010, 22:27
Bydlisko: BN-TN-BA

Acer 5920G-ani sa nepokúsi zapnúť

Príspevok od používateľa Maverick777 »

Zdravím!
Tak objavil sa mi ďalší problém s mojím ntb, dávnejšie mi na ňom odišla GPU, konkrétne neštastná Nvidia 8600gs, kedže bola v slote MXMII tak som ju hodil do trúby a pár mesiacov šla ale samozrejme som vedel že to treba riešiť aj inak, tak som z ebay-u objednal ATI HD 3650 , GPU došla v poriadku, dal som ju do NTB a skúsil spustiť, nabehlo logo Acer a pokúšal sa spúšťať aj Win ale kedže som nemal moju nabíjačku ale len zo segrinho netbooku tak sa to vyplo kedže ona poriadne nenabíjala, došiel som teda večer na intrák, na grafiku som naniesol AC thermal glue G1 (zostala mi z accelera S1) dal ju naspať do notebooku, vložil batériu pripojil nabíjačku ale odozva nulová (ani sa neroztočí vetrák, a neprebliknú kontrolky) , čo je divné nesvieti ani to že by bol ntb na nabíjačke, čo bežne zasvietilo aj keď som ho pripojil na sieť vo vybitom stave, čo je však zaujímavé keď som zhodil zadný kryt všimol som si že CPU na doske je horúci, tak isto aj RAMky. Ak by ste mali niekto nejaký nápad či návrh dajte prosím vedieť, za každú radu budem vďačný.
Chase: Silverstone Precision PS05b ; MB: Asus M4A87TD/USB 3.0 ; CPU: AMD Phenom x2 555 BE @ X3 3,6Ghz + AC Freezer PRO Rev.2 ; RAM: A-DATA 2x2GB 1600Mhz DDR3 ; GPU: Asus GTX460 TOP ; HDD: Western Digital 500GB 7200rpm ; PSU: Fortron FSP550 80 PLUS
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2411
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Acer 5920G-ani sa nepokúsi zapnúť

Príspevok od používateľa hopkok »

Pravdepodobne odisla nejaka cast napajania, kedze nabijacka z netbooku urcite nemala dostatocnu wataz.
Používateľov profilový obrázok
Maverick777
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 15. Dec, 2010, 22:27
Bydlisko: BN-TN-BA

Re: Acer 5920G-ani sa nepokúsi zapnúť

Príspevok od používateľa Maverick777 »

Inak kontrolka HDD svieti stále na modro,taktiež mechanika stále svieti a aj podsvietenie zapínania, multimediálne tlačidlá svietia tiež. To je ale asi tak všetko čo notebook vykonáva, dnes som skúsil odpojiť aj CMOS batériu na pár minút ale nič to neprinieslo.
Chase: Silverstone Precision PS05b ; MB: Asus M4A87TD/USB 3.0 ; CPU: AMD Phenom x2 555 BE @ X3 3,6Ghz + AC Freezer PRO Rev.2 ; RAM: A-DATA 2x2GB 1600Mhz DDR3 ; GPU: Asus GTX460 TOP ; HDD: Western Digital 500GB 7200rpm ; PSU: Fortron FSP550 80 PLUS

Návrat na "Mobilné PC"