Amazon.de

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
dadik08
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 429
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 19:51
Bydlisko: KE/VT

Re: Amazon.de

Príspevok od používateľa dadik08 »

Jednoduska napísal: Št 01. Júl, 2021, 22:51 Mam neskutocne dobru skusenost reklamacie tovaru.

Pokazila sa mi akcna kamera, cena cca 140 eur. Vyrobca nepomohol na trouble ticket neodpisal, tak som skusil cez customer support (return gombik uz som nemal mam ju par mesiacov). Poslali mi krasny navod na postup, ciarovne kody na vytlacenie (ziadne vypiste tento papier rukou podpiste a scan a podobne veci ktore sem-tam stretnem u nas).

Len po zdielani trackign number som mal do 24 hodin na ucte plnu sumu + postovne, ktore som ani nepytal ale oni si ziadali sumu ze preplatia.

Som velmi spoko, ziaden prime, nemam vela nakupov ale pristup kralovsky. seriozne nemam krihevo slova. tovar este ani nevideli ale plny refund.
Pouzil si ten DHL stitok? Ako si to potom odoslal? Postou alebo cez SPS parcel shop?

Balik mi dnes prisiel, kurier volal ale v baliku bolo nieco ine ako som objednal :D
Spoiler: ukázať
PC1: AMD Ryzen R9 3900x | Gigabyte X570 Aorus Elite | Corsair Vengance LPX 64 GB 3200 MHz | Sapphire Radeon 570 4 GB | Samsung 850 EVO 250 GB | Seasonic S12II 620 W FDB | Noctua NH-D15S | Fractal Design R4
Loxjie D30 -> HifiMan HE-4xx (Brainwavz sheepskin pads), Audio-Technica ATH M30x (Brainwavz hybrid pads)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5635
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Amazon.de

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Fuha, tak na tvojom mieste pouzijem return gombik a imho tak ako mne, aj tebe poslu presne blbuvzdorne instrukcie.

Nepamatam ako som to posielal, sry.ale ich instrukcie ti daju napovedu.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"