Acer Aspire 5750G prehrievanie

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Acer Aspire 5750G prehrievanie

Príspevok od používateľa MaceKx »

Ahojte, mam problem s NB Acer Aspire 5750G a jeho prehrievanim napr. pri skype ma CPU 76°C aj s GPU pritom ide integrovana a CPU je podtaktovane na 800 MHz pri 0,7 V cize nechapem preco sa takto prehrieva a vypina ked je polozeny napr. na deke a ma horsie nasavanie vzduchu. Pride mi to ako kebyze sa nereguluje fan a ide stale na najnizsich otackach lebo intezita hluku sa nemeni stale ide konstantne iba velmi jemny vanok. NB ma 1,5 roka takze je to dovod na reklamaciu ? Mozem nieco urobit sam ? Lebo som pozeral ako je to poskladane na videi a prepastovanie nepripada do uvahy to by obnasalo rozobranie tristvrte NB. Skusal som Speedfan ale fan to ani neukaze takze nic nezregulujem a BIOS je iba taka utilitka takze tam tiez nic. Dakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Acer Aspire 5750G prehrievanie

Príspevok od používateľa MaceKx »

Takto to vyzera co je ta teplota PCH ? Taka teplota je pri SKYPE cpu ide na 800 MHz.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Acer Aspire 5750G prehrievanie

Príspevok od používateľa spencer »

daj to ako reklamáciu , že ti ho často vypne povedz , spravia s tým niečo .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Mobilné PC"