Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

aj na pc, a hrava sa. nedavno som to mal zapnute. akurat ze to nie je zabavka na dlhsiu zabava...
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6424
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa pipo137 »

akože GTA Complet Pack za 7,49€ ... :-) neni o čom
Akurát som si včera hovoril, že ešte také GTA keby dali za nejakú dobrú cenu celý pack, tak by som si aj kúpil... ako ma potešili :D

BTW: niečo zo série Command & Conquer tam za dobrú cenu nebudú mať :? či už mali a prepásol som :wallbash: :-)
DESKTOP MB: MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU: AMD Ryzen 7 5800X + Nocua NH-D15 RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX9060 XT 16GB SSD: Samsung 990 Pro 1TB + Samsung 970 EVO 500GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Sound card: Asus Xonar Essence STX Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 11 Pro 64bit SK Mouse: Mad Catz R.A.T. 6+ Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
DESKTOP 2 MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D14 Black RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB
Smartphone: Redmi Note 13 Pro 5G, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

to gtacko bolo uz tolko krat :facepalm: ze kto to nema zije asi v jaskyni. CC tusim roz boli, ale do piateho to este chekuj, urcite este budu
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6424
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa pipo137 »

jasné že boli ;) , len až teraz ma chytila nostalgia, že by som to chcel mať všetko pokope :P, tak mi dobre padla tá pravé vyhodená akcia :-)
DESKTOP MB: MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU: AMD Ryzen 7 5800X + Nocua NH-D15 RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX9060 XT 16GB SSD: Samsung 990 Pro 1TB + Samsung 970 EVO 500GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Sound card: Asus Xonar Essence STX Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 11 Pro 64bit SK Mouse: Mad Catz R.A.T. 6+ Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
DESKTOP 2 MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D14 Black RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB
Smartphone: Redmi Note 13 Pro 5G, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5826
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa felipe25 »

ta akcia na GTA je slaba, minule vianoce som kupil za 4,99€ GTA vsetky, I II III atd :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1860
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Lithil »

ktorá z hier sa kvôli MP oplatí kúpiť ?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

stiahni si zadarmo team fortress a mas o zabavu postarane :-)
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 818
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa BlackAngel »

prosim Vas neviete, ci witcher 2 na steame je aj s ceskym dabingom?
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + PS5
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa kOsTi »

v popise je:

Languages: English*, German*, French*, Italian, Spanish, Russian*, Czech, Hungarian, Japanese, Polish*, Simplified Chinese, Turkish
*languages with full audio support

takze zrejme nie
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

nie je
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

GTA 3 bola moja prva hra kupena na steame za 10 € a oni daju teraz akciu na vsetky diely za 7,50 ci kolko? :D neznasam ich :D
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

teraz? Ja som za taku cenu kupil uz pred 2 rokmi...
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 818
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa BlackAngel »

diky, ako som nakoniec zistil cz dabing na 2-ku ani neexistuje...ale cestina sa da dodatocne stiahnut a funguje aj na steam verziu hry
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + PS5
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa kOsTi »

cesky jazyk by uz v tej steam verzii mal byt
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

aj tam je

Návrat na "Hry a problémy s nimi"