problém s wifi

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
s3DimenT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2012, 14:12

problém s wifi

Príspevok od používateľa s3DimenT »

Dobrý deň

Popíšem problém:


Nachádzam sa v Holandsku, kde sa cez notebook pripájam na free wifi sieť. Sieť je to kvalitne urobená, download ! niekedy aj 4 mbs (steam) ! . Problém nastáva pri hraní hier, ale aj pri surfovaní po internete. Hranie warcraft 3 (stará hra) cez internet je takmer nemožné kôli neustálemu sekaniu. Porovnal som si meranie internetu s kamarátom. Na jeho notebooku mu server dsl.cz nameral priemernú rýchlosť pripojenia 20mbs a mne 1,3mbs jemu ide všetko krásne bez akýchkoľvek problémov a ja už som zúfalý. Nepomohol úplný reinstal win7, nové ovládače na sieťovú kartu... nič

Pri prezeraní fór som našiel niečo o prekrývaní wifi sietí ( vo veľmi blízkom okolí je ich najmenej ďalších 5 - na ktoré sa tiež občas mimochodom pripájam). Netuším však či to má súvis, ak áno, prečo to spôsobuje problémy len mne a nie kamarátovi.

Sieťový adaptér je Atheros AR9285 Wireless Network Adapter, OS: Win7 Ultimate, Asus X5DAB

Prosím Vás o pomoc, kvalitný internet je pre mňa dôležitý

Za skorú odpoveď veľmi pekne Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8682
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: problém s wifi

Príspevok od používateľa shiro »

na free wifi na kvalitnu zabudni, co cakas ze ti kto bude garantovat?
otestuj si skorej pingy, tie ti mozu robit problem.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
s3DimenT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 31. Dec, 2012, 14:12

Re: problém s wifi

Príspevok od používateľa s3DimenT »

tá wifi je od miestneho správcu. a vravím, kamarátovi to ide všetko úplne luxusne ... nedá sa niečo nastaviť na karte ?

// predchadzajuci prispevok sa necituje - newmi

Návrat na "Siete"