Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Endy »

Ahoj, rozmyslam nad Left for Dead, dvojka je na steame za 6,99 a je tam aj taky pack 1+2 za 10,45eur co poviete oplati sa ? hrava sa este aspon ta dvojka ?
Používateľov profilový obrázok
Miso_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 323
Dátum registrácie: So 28. Nov, 2009, 17:55
Bydlisko: Stupava/Brno

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Miso_ »

Za tú cenu sa to neoplatí. Počkaj na -75%. Tá zľava sa opakuje stále dookola, takže predpokladám, že sa ešte objaví :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8297
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som 9.12 kupil 4pack l4d2 za 10,5eur , takze neoplati sa :D
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Používateľov profilový obrázok
Curd3x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 394
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Curd3x »

kokso fakt sa to stale opakuje :D
Používateľov profilový obrázok
sanjuro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1358
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 18:45
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa sanjuro »

left 4 dead 2 sa stale hrava a myslim ze este dost dlhu dobu sa aj hravat bude
MB: Asus Strix B650E-F CPU: AMD 7800X3D Cooler: Arctic Freezer II 360 RAM: 2x32GB Corsair 6000Mhz CL30 SSD: Intel Optane 900p 280GB SSD: Samsung 860 EVO 1TB GPU: Gainward RTX 4090 Phantom GS PSU: Corsair RM1000x Audio: Topping DX3 Pro v2 Case: Lian Li PC-O11 Dynamic White Monitor: LG CX48 Mouse: MChose A5 Ultra Keyboard: Nuphy Air 75 HE Pad: Razer Gigantus 3XL Headphones: AKG K712 Pro
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

tak,tak..
ale tento rok viac-menej otrepane tituly, opakujuce sa to je cele..
inac Fable 3 zatial nebol, ze ?
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1860
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Lithil »

zdá sa mi, že Fable III už bol....
Používateľov profilový obrázok
sanjuro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1358
Dátum registrácie: Ut 29. Dec, 2009, 18:45
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa sanjuro »

a mne sa zda ze este nebol :)
MB: Asus Strix B650E-F CPU: AMD 7800X3D Cooler: Arctic Freezer II 360 RAM: 2x32GB Corsair 6000Mhz CL30 SSD: Intel Optane 900p 280GB SSD: Samsung 860 EVO 1TB GPU: Gainward RTX 4090 Phantom GS PSU: Corsair RM1000x Audio: Topping DX3 Pro v2 Case: Lian Li PC-O11 Dynamic White Monitor: LG CX48 Mouse: MChose A5 Ultra Keyboard: Nuphy Air 75 HE Pad: Razer Gigantus 3XL Headphones: AKG K712 Pro
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

Arkham City GOTY is totally 60% off, plus use our 30% code for more :D GMG30-DPLIM-DN831 http://ow.ly/grGhS
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

kde beries este ten vouch kod?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22288
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

je furt vystavený na ich stránke :D
a stále funkčný
Spoiler: ukázať
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2623
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa GASPi »

hulo92 napísal:Arkham City GOTY is totally 60% off, plus use our 30% code for more :D GMG30-DPLIM-DN831 http://ow.ly/grGhS
Dostanem STEAM kluc?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

citame: Third party DRM: Steam This game requires a free Steam account to play.
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2623
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa GASPi »

Sry, akosi som to prehliadol, pritom je to hned navrchu :facepalm: .
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://computergames.ro/giveaway/dota-2/

dole klik na zelezene tlacidlo a vyleze vam kod na dotu2

Návrat na "Hry a problémy s nimi"