mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
shampoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 661
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 21:05
Bydlisko: okr. Nitra

Re: mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Príspevok od používateľa shampoo »

veľmi pekné :cool:
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Príspevok od používateľa valistar »

super, inak si myslim ze ten horny fan je tam dost zbytocny, rovnako asi aj ten pull na pasive - mozno by som dal oba bitfenix fany prec a ten noctua pull by som dal na outtake - teploty pravdepodobne neporastu :-)
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7264
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Parada :good:
Používateľov profilový obrázok
vulu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ne 09. Sep, 2012, 03:46
Bydlisko: Žilina

Re: mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Príspevok od používateľa vulu »

Paradane,len by som este spravil malu kozmeticku upravu a vymenil hdd a ssd.Ssd sa chladit nemusi a moze byt dolu a hdd by som dal hore bude ho to lepsie ofukovat.
+ este by som skusil to co radi valistar,oba bitfenix 120mm dat prec.
fateman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: St 03. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Re: mITX zostava - Zhodnotenie a rada

Príspevok od používateľa fateman »

Tie disky mozem prehodit, ale myslim ze to ani nieje treba, HDtune ukazuje 31C a cidlo nalepene na disku 32C pre oba disky.
tie Bitfenix vetraky mam defaultne vypnute, aj v stress teste ci uz cez OCCT alebo Prime95 teplota v zatazi nestupne nad 63C v jadre. v idle to ide na 30-32C a to su Noctua vetraky zapojene s Ultra-Low adapterom, normalne som bol prekvapeny:D Intake bezi na 400RPM a stiha to krasne, akurat RAM v zatazi ide na 55C cca, tepelne cidlo sa mi podarilo strcit pod chladic. Keby som tie Bitfenixy vyhodil tak by sa asi nic strasne nestalo, ale nemyslim si ze tam teraz nejako prekazaju, ale mozno sa mylim:) ked zapnem vsetky vetraky tak pokles teplot nieje nejako rapidny, 1-2 stupne, grafika dokonca +1stupen.

a ked uz sse pri teplotach, tak GPU pri idle ide na nejakych 28C, fan zregulovany na 20%, taky light gaming to stiha teplota vsak vyskoci na 60C, takze prepinam na 40%, uz ju je aj pocut potom a drzi okolo 45-50C. v zatazi cez OCCT bezi na 99%vykonu vetrak na 48%, teplota 68C, ale uz je ju aj pocut.

Návrat na "Nákupná poradňa"