Hardware na zachytavanie SMS hlasov

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
scoors
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 03. Mar, 2010, 12:45

Hardware na zachytavanie SMS hlasov

Príspevok od používateľa scoors »

Zdravím , chcel by som sa viac popýtať ohľadne softwar-u / hardwaru na počítanie a generovanie kódov pre SMS za obsah , PREMIUM SMS , sms za topovanie ako to funguje napr na b...s.sk a podobné weby( užívateľ pošle smsku a následne obdrží kód alebo len pošle text na zvolené číslo )

Ide mi o to viac sa o tom poinformovať či stačí k tomu program ktorý beží na PC alebo sa k PC pripája aj nejaké prídavné zariadenie na zachytávanie SMS hlasov alebo niečo podobné ako to funguje v praxi a aký HW alebo SW k tomu treba.

Bol by som vdačný za akékoľvek informácie

:)
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Hardware na zachytavanie SMS hlasov

Príspevok od používateľa glirpi »

V podstate je to velmi jednoduche a nepotrebujes k tomu nic. Iba vyuzivas sluzby niekoho kto ich poskytuje. Osobne vyuzivam justpay. Ked som si robil prieskum, toto mi prislo naj riesenie ako co sa cien tyka tak aj implementacie do mojho systemu. Neviem co konkretne chces vediet. Hw a teda sms branu ty neriesis. Je viac providerov. Kazdy ma svoje pro aj proti. Kumunikaciu medzi tvojim systemom a ich sms platobnym systemom si ale uz musis programovo osetrit u seba. Vacsinou poskytuju skripty s podrobnou dokumentaciou.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
scoors
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 03. Mar, 2010, 12:45

Re: Hardware na zachytavanie SMS hlasov

Príspevok od používateľa scoors »

Ale ja práve chcem takúto službu spojazdniť a prevádzkovať ... a nie si dať ich system.


:)
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Hardware na zachytavanie SMS hlasov

Príspevok od používateľa glirpi »

Whups, prepac. :-D potom neviem.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit

Návrat na "Hardware všeobecne"