Pad windows 7 ultimate

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
KubanEc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi 28. Dec, 2012, 11:04

Pad windows 7 ultimate

Príspevok od používateľa KubanEc »

Zdravim tak chcem sa s vami podelit o vcerajsi pad windowsov. Vcera som stahoval wimdows 7 starter na netbook co sa mi ani nepodarilo, ved citajte dalej. Stiahol som asi 3 winy ale ani jeden som nemohol nainstalovat stale to prestalo fungovat po rozdeleni hdd na netbooku. Stale mi vyskocila nejaka hlaska s ovladacmi ci co. Ale to je ten mensi problem. Winy som robil na bootovaciu flashki na mojom stolnom pc kde mam ultimate win. Mal som nato program "wintoflash" 3x mi to slapalo vyborne ale na 4x mi restartlo PC a z HDD mi zmazalo 2 operacne systemi len tak pri restarte. Mal som tam aj linux ubuntu. Toto je pre mna zahada ako sa moze hdd sformatovat pri rr pc ?

Dik zaodpovede a sorry za preklepi ale pisem na mobile.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Pad windows 7 ultimate

Príspevok od používateľa Papek »

Ked si rozdelil HDD, tak ti pravdepodobne zrusilo particie. V lepsom pripade iba odstranilo informaciu o OS na disku. Skus tam fuknut live linux pripadne instalacny disk Windows a daj opravit instalaciu. Na tvojom mieste by som skusil instalaciu systemu z externej DVD mechaniky, usetris si tym kopu roboty. Ak chces mat multiboot, tak by som intaloval najprv Windows a az potom Linuxove distribucie.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Operačné Systémy"