Cerv v USB kluci a Externom HDD

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Brian_643
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 20. Júl, 2011, 01:15
Bydlisko: Humenne

Cerv v USB kluci a Externom HDD

Príspevok od používateľa Brian_643 »

zdravim, potreboval by som poradit co stymto(prvykrat som to zrejme zadal do zlej sekcie): http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 13&t=92754

btw, dnes po pripojeni Externeho, ho automaticky presiel NOD a odstranil cerva Bundpil.N aaa zmizol odkaz na Externy HDD cize teraz ked dam otvorit/double click na externy v tento PC tak ...Tento priecinok je prazdny pritom pise 56 GB volnych z 930...

budem vdacny za kazdu radu ktora sa netyka formatovania, Uz som to spravil s 32GB USB Klucom :/ nastastie odislo len paru filmov.
Mal som vselico v PC vacsinou som to pomocou programov vytrieskal prec ale take nieco sa mi stalo prvykrat :-(
ASUS N55SF(i5,4gb,500gb,GT 555M Cuda 2gb) + Roccat Kone & Taito, Microsoft SideWinder X4, Sennheiser HD 428
Apple iPhone 4S
Jan4V
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut 13. Nov, 2012, 14:31
Bydlisko: Košice

Re: Cerv v USB kluci a Externom HDD

Príspevok od používateľa Jan4V »

Nič ti to na hdd neukazuje? Skús použiť Free Commander aby ti ukázal skryté súbory, lebo to mohol ten červ skryť. Skús znova preskenovať, ak to nič nenájde skús ten FC a ak tam nieje nič tak to máš teda massive satisfaction :D. Potom skús http://www.runtime.org/diskexplorer.htm IBA TRIAL či to dačo nájde, ak nie tak hladaj. Ak ti to nepomohlo tak nemusis :wallbash: dakto to vie recoverovat, no ot je mimo moju schopnost :D
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Cerv v USB kluci a Externom HDD

Príspevok od používateľa newmi »

Pokracuj tam kde si zacal. LOCK
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"