nvidia driver na asus n55sf

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
n0vIc3
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 600
Dátum registrácie: St 27. Jan, 2010, 16:52
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

nvidia driver na asus n55sf

Príspevok od používateľa n0vIc3 »

Zdravím Vás neviem či som v správnej sekcii tak sa vopred opsravedlnujem . Chcem sa spýtať mám notebook Asus n55sf a mám nainštalované posledné ovládače od Nvidie ku grafickej karte n555gt . Len som si neni istý ktoré sú najlešie , lebo mám omnoho nižšie fps v hrách ako som mal napr. pred rokom , tak ma napadlo že to môže byť aj ovládačmi , tak či niekto nemá skúsenosť a neporadil by mi ktoré sú najlepšie pre tento notebook.
Spoiler: ukázať
PC1: CPU Core i7 2600k @4,3ghz | Cooler Spc Fera 3 | MB Gigabyte P67A-D3-B3 rev1 | GK MSI GTX 970 Gaming | RAM 4x4Gb Corsair Vengeance 1866Mhz Ddr3 | SSD Samsung 850 EVO 500Gb | HDD 3,5" 1,5Tb WD
PC2: CPU C2Q q6600 @2.9ghz|Cooler Scythe samurai zz | MB Foxconn g33m | RAM 2x2Gb Crucial 800Mhz Ddr2 | GK MSI HD 6850 cyclone | PSU Corsair VS550
halfman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So 02. Jún, 2012, 16:40

Re: nvidia driver na asus n55sf

Príspevok od používateľa halfman »

Podla mna je tazko povedat, ktore su najlepsie lebo pri kazdej hre sa ten isty ovladac moze spravat inak, Ja som mal napr. pred tyzdom najnovsi ovladac ale musel som si preinstalovat PhysX na starsiu verziu lebo najnovsia mi nepodporovala hru (MoH Airborne), co je podla mna absolutny blud kedze logicky by ju podporovat mala ale budis, Niekedy sa stane ze najnovie ovladace niesu tie NAJ.

Poradim ti skus si preinstalovat na starsie. Tu si vies najst vsetky ovladace ake boli vydane: http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

PS.: Mohol by si napisat ake mas teploty CPU a GPU pri zatazi resp. pri akej hre ? Dikes ;)

Návrat na "Ovládače a BIOSy"