Nervy v koncoch

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Phenom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi 19. Feb, 2010, 00:43

Nervy v koncoch

Príspevok od používateľa Phenom »

Zdravim včera som si kupil sluchátka s mikrofónom, (Creative Fatal1ty Gaming Headset) a nie a nie ich rozchodiť, resp. zvuk ide ale mikrofóm ma má v paži. Tak ma to vytočilo že už nechcem stranku realtek ani vidieť lebo som poskušal kadečo, ak niekto z Vás ma volnú polhodku a pozrie sa nato cez teamviewer tak sa odmenim skype: Rado-autosportfoto.sk or icq-217904279. Nedal som to do hardwaru lebo sluchatka na inom pc fungovali. Ak sa niekto ozve budem vdačný.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nervy v koncoch

Príspevok od používateľa HellAngel »

vo W7 je obcas treba ist do nastavenia zvukov (ovladaci panel/control panel - zvuk/sound) a tam je zalozka nahravanie. Niekedy sa spravne neprepne.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Nervy v koncoch

Príspevok od používateľa zodiaq »

Mne sa par krat stalo ze som vypol mic na ovladci na kabli, ci to nieje nahodou aj tvoj pripad :)

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Phenom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Pi 19. Feb, 2010, 00:43

Re: Nervy v koncoch

Príspevok od používateľa Phenom »

Tak už je to vyriešené predsa len to bol HW problém, sluchátka mali odjímatelný mike a ten bol vadný od výroby, vymenil som za druhé
:-)

Návrat na "Programy a problémy s nimi"