Nervy v koncoch
Nervy v koncoch
Zdravim včera som si kupil sluchátka s mikrofónom, (Creative Fatal1ty Gaming Headset) a nie a nie ich rozchodiť, resp. zvuk ide ale mikrofóm ma má v paži. Tak ma to vytočilo že už nechcem stranku realtek ani vidieť lebo som poskušal kadečo, ak niekto z Vás ma volnú polhodku a pozrie sa nato cez teamviewer tak sa odmenim skype: Rado-autosportfoto.sk or icq-217904279. Nedal som to do hardwaru lebo sluchatka na inom pc fungovali. Ak sa niekto ozve budem vdačný.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Nervy v koncoch
vo W7 je obcas treba ist do nastavenia zvukov (ovladaci panel/control panel - zvuk/sound) a tam je zalozka nahravanie. Niekedy sa spravne neprepne.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Re: Nervy v koncoch
Tak už je to vyriešené predsa len to bol HW problém, sluchátka mali odjímatelný mike a ten bol vadný od výroby, vymenil som za druhé



