Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

stara tyrrelka je dobra, ta ma svoj ciel a ma vsetkych u zadnice. som zvedavy ako sa ta situacia tam vykluje
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

jj ona naklada :D naňu aj Tyrion nestačil, čo som sa čudoval :D
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Otázka pre niekoho kto videl všetky časti po S03E05:
Spoiler: ukázať
Tyrion ešte má svoju "milenku/ženu" Shae z Volantysu alebo nie? lebo som ju už dlhšie nevidel na scéne...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Má, veď nič nebolo žeby nemal :) v 2ke sa ešte s ňou muchloval na konci.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6649
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

crux:
Spoiler: ukázať
ano, ma. Uz par dielov nebola na scene. V tretej serii ju ale uz bolo vidno. Ak sa nemylim, kamarati sa so Sansou...to moze byt este zaujimave
inak, este 1 vec...ci ste si vsimli daco :D
Spoiler: ukázať
v minulej casti ci kedy, ked Tyrion preberal master of coin od Littlefingera...Littlefinger povedal, ze to je najbezpecnejsie miesto v meste a Tyrion mu na to odpovedal, ze nie pre bastardov. Nie je to referencia este na prvu seriu? Tam zabili nejake to decko krala Roberta.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

M1ch4l
Spoiler: ukázať
Nie je,... v prvej serii pozabijali bastardov krala Roberta, lebo zistili ze ma syna, pravoplatneho ktory by mal sadnut na tron, to je ten kovač. Tyrion myslie toho bastarda normalne na Littlefingera, pretože sa raz o tom bavili s niekým (už si nespomínam) že Littlefinger bol niktoš (bastard) a teraz by sa z neho mohol v podstate stať najmocnejši muž kebyže získa armádu. lebo je dos bohatý a vplyvný

edit : tak som nasiel ako sa o ňom bavili v S03E04, čas 32:20
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa crux2005 »

M1ch4l
Spoiler: ukázať
Ja som to pochopil rovnako.
btw: 5. epizóda bola IMHO tiež kvalitná. :)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
tusom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: Ut 26. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa tusom »

jo tiez si myslim, ze dobra cast, opat zaverecna scena s Lannisterovcami uplne top :)
to ako sa tvaril Tyrion a nasledne Cersey, myslel, ze puknem od smiechu

k otazke M1ch4l:
Spoiler: ukázať
dovolim si povedat, ze to je odkaz na prvu seriu, to male dieta, ktore tam zabili bolo bastardom Roberta, maly Joffrey dal prikaz najst a zabit vsetky deti (uz si presne nepatam kriteria), aby si bol isty, ze sa zbavi vsetkych Robertovych bastardov,
Gendry, ten kovac, unikol len vdaka Nedovi a Yorenovi
a k pouzivaniu slova bastard, ak to chapem spravne, vseobecne to nie je myslene ako nadavka, ale oslovuju tak kazdeho, kto ma nemanzelsky povod, Littlefinger bastardom nie je, len pochadza s malo urodzenej rodiny, preto nim "high-born" casto opovrhuju
tot moj nazor, mozem sa mylit samozrejme :)
"There’s a troll within every man that stirs when you put a keyboard in his hand"
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6649
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ano, bastard je v GoT nemanzelske dieta :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Mňa by ešte niečo zaujímalo...
Spoiler: ukázať
Kam sa podeli všetci Dothraci? Na konci 2. série ich "pár" zmasakrovali v Qarthe, ale potom išli s Dany ďalej, na začiatku 3. série sa plavili na lodi, ale po "výmene" draka za armádu som ich už nevidel. Myslím že v knihe to je určite spomenuté, kam sa podeli, tak keby niekto vedel... A som zvedavý, či v príbehu ešte zohrajú nejakú úlohu.
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

Ked si pozrieš koniec 4tej časti, tak ked vychadzaju von z mesta, tak Dothraci idu za Khaleesi. teda aspoň to čo nepomrelo na pusti :D
jank05
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Ut 19. Okt, 2010, 14:45
Bydlisko: Nemšová/zahraničie (DE,A)

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa jank05 »

to OkiGraphics:

kniha a seriál si to zobrali trochu rozdielne ale výsledok je viac-menej rovnaký
Spoiler: ukázať
Po Drogovej smrti sa Dothraci rozprchli pod novým khalom a odišli do Dothrackého poľa.

Význam ešte určite budú mať, ale až v šiestej knihe, nakoľko piata kniha končí tým ako ju nový khal s celým khalasorom (až 100 tisíc jazdcov) nájde s jej drakom.

Dany vlastne zostali iba tí čo tam boli už na konci prvej série pri vyliahnutí drakov - cca 100 až 200 (aj to väčšina starci, ženy deti)
V Quarthe a aj cez púšť sa už i tých málo dosť zredukovalo
V Astapore ich bolo už oveľa menej(cesta morom si vybrala svoje) - reálne skôr asi tak 50
V knihe bolo spomenuté že reálne jej vlastne iba zostali pokrvní jazdci, služobné a pomocníci
A čo potom však Dany teraz má niekoľko tisícovú armádu

Lannisterské pohľady budú ešte zaujímavé - hlavne na svatbách - a že ich veru ešte bude

Ako áno je tam veľa hlavných postáv - to znamená len jednu vec - niekdo musí z kola von a zomrieť aby uvoľnili priestor ostatným.
A ak do dalšej série napchajú línie z piatej a štvrtej knihy tak postáv ešte aj pribudne ako odbudne
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Laro22 »

Zas ten koniec piatej časti :-D
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa valistar »

jank05 napísal:Ako áno je tam veľa hlavných postáv - to znamená len jednu vec - niekdo musí z kola von a zomrieť aby uvoľnili priestor ostatným.
A ak do dalšej série napchajú línie z piatej a štvrtej knihy tak postáv ešte aj pribudne ako odbudne
http://9gag.com/gag/aEv3L6n :)
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6649
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

no jo. Zahlasujme. Kto si myslite, ze je dalsi na rade? Kto cital knihu, ziadne spoilery, prosim :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball

Návrat na "Film"