Hlavný dôvod: v poslednom čase sa už mobil zasekáva(factory reset a custom rom to neriešia) a android mi už prestáva vyhovovať. Tak chcem vedieť či sa mi to oplatí vymeniť z hladiska výkonu/uživatelského zážitku,na bazoši je milión ponúk na výmenu(prípadne tu na fóre)..za každú radu,skúsenosť s prechodom budem vďačný
Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
-
backy6
- Používateľ

- Príspevky: 631
- Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
- Bydlisko: Bratislava-Lamač
Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
Čaute,uvažujem v poslednom čase že vymením S3 za jeden z hore spomínaných.
Hlavný dôvod: v poslednom čase sa už mobil zasekáva(factory reset a custom rom to neriešia) a android mi už prestáva vyhovovať. Tak chcem vedieť či sa mi to oplatí vymeniť z hladiska výkonu/uživatelského zážitku,na bazoši je milión ponúk na výmenu(prípadne tu na fóre)..za každú radu,skúsenosť s prechodom budem vďačný
Hlavný dôvod: v poslednom čase sa už mobil zasekáva(factory reset a custom rom to neriešia) a android mi už prestáva vyhovovať. Tak chcem vedieť či sa mi to oplatí vymeniť z hladiska výkonu/uživatelského zážitku,na bazoši je milión ponúk na výmenu(prípadne tu na fóre)..za každú radu,skúsenosť s prechodom budem vďačný
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
ako je mozne ze sa zasekava, co tam mas?
- Chris
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5477
- Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
vyskusaj app: forewer gone
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
-
backy6
- Používateľ

- Príspevky: 631
- Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
- Bydlisko: Bratislava-Lamač
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
nič tam práveže nemám..skúsim
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
kamaratovi tiez zacal mrznut S3 po urcitom case, pomoholo preflashovat firmware (normalne na aktualny original, mozes najst na http://www.sammobile.com/firmwares/)
-
backy6
- Používateľ

- Príspevky: 631
- Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
- Bydlisko: Bratislava-Lamač
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
ono nejde len o to že to mrzne to tým flashom viem že to ide vyrišiť ale chcem aj skúsiť iný systém tak či má niekto skúsenosti s prechodom.
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
ak skusis ios uz sa k androidu nevratis..spravil som toto naopak kupil som si Note 2 a mal som predtym iP4 a mozem povedat,ze lutujem..vyhodene prachy..w8 by som ani neriesil tam je jasne odpoved - nie ..
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
backy6
- Používateľ

- Príspevky: 631
- Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
- Bydlisko: Bratislava-Lamač
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
vieš čo mám Lumiu 800 s WP 7.8 a celkom sa mi to páči tak hneď W8 odsudzovať nechcem keďže naposledy aj vyšiel ako jeden z najprívetivejších OS..na androide je vidno že je to OpenSource..
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
-
quicky
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 9849
- Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
ja som mal i4s a vymenil som opat za android:)
iphone mi vobec nevyhovoval+vsetko platit ako idiot a pod...
ja mam x910 motorolu a momentalne idem do NOTE2
jasna volba pre mna .
iphone mi vobec nevyhovoval+vsetko platit ako idiot a pod...
ja mam x910 motorolu a momentalne idem do NOTE2
-
backy6
- Používateľ

- Príspevky: 631
- Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
- Bydlisko: Bratislava-Lamač
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
to je to že tie obmedzenia..
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
hlavne si určite neber nič s WP
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
Rozumné rady od ľudí, ktorí s WP v živote nerobili... Kľudne ber L920, splní všetko čo iOS.
Dnes môže vziať Android jedine debil. Nestabilný zalagovany Android mne už osobne začal liesť na nervy.
Dnes môže vziať Android jedine debil. Nestabilný zalagovany Android mne už osobne začal liesť na nervy.
Naposledy upravil/-a CageJ v Ne 12. Máj, 2013, 09:45, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
- Leon
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7115
- Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Košice
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
Keď sa chce dennodenne pozerať na kocky jak z atari 2000 nech sa páči,... za neandrtalcami
toto zase môže povedať iba niekto kto už dlhu dobu sedi na WP ako ty,... jediné kecy mali ostatný uzivatelia na Android, uplne jednu jedinu vec, čo mohli ešte vytiahnut na android, že je lepsi bola, že je zalagovany,... ale v roku dvesto tristo kamarade. Android bol brzdený HW, ktorý momentálne je na takej úrovni, že kľudne aj nevyladený (čo samozrejme nie je) Android na tom beží plynule. Už Vám neostalo nič čím by ste si mohli otvoriť ústa. Stačí si pozrieť posledné vlajkové lode výrobcov. A než začneš zase písať takéto kecy, tak prosím najprv hoď nejaké video, aby som videl a my ostatný debili, čo podľa Teba znamená zalagovaný a nestabilný.Nestabilný zalagovany Android mne už osobne začal liesť na nervy.
- stanomx
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3614
- Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
- Bydlisko: Košice
Re: Galaxy S3 za iPhone 5,Lumia 920 oplatí sa?
Nepytaj sa nikoho či iOS, WP, alebo android.... každy si trepe to svoje ... najlepšie urobíš ak ich sám vyskúšaš.. ja som vyskušal všetky a ehm mne vyhovuje... ale to je nezujimave... hlavne nepočuvaj žiadnych nechcem nadávať. Každý ti bude tvrdiť tie svoje zasa nechcem nadávať. Toto je jedna z vecí, ktoré si musíš vybrať sám... resp. osud to už zariadil dávno
Každopádne ani jeden systém nieje dokonalý, neomylný, alebo nebodaj najvyladenejší....
Každopádne ani jeden systém nieje dokonalý, neomylný, alebo nebodaj najvyladenejší....



