Ericsson GA628 - Problém

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
RiCK
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 68
Dátum registrácie: So 21. Mar, 2009, 21:15
Bydlisko: Veľké Kapušany

Ericsson GA628 - Problém

Príspevok od používateľa RiCK »

Zdarec, mám tu staručký Ericsson GA628, krásavec, bez známok používania, a do minulého roka ešte aj plne funkčný (zvonenia, telefonovanie, SMS, všetko fungovalo na jedničku). Včera som ho vytiahol zo šuplíka, cez noc nechal nabiť a dneska ráno hľa! Hneď po zapnutí sa vypne. Viac vám napovie následujúce video:
http://www.youtube.com/watch?v=EcEPXmfFWi8
Skúšal som viaceré SIMky, s aj bez PINu a telefón sa vždy vypne v momente kedy sa pokúša nadviazať kontakt so sieťou. Po zapnutí pred zadaním PIN kódu je stabilný, za žiadne otrasy sa nevypína, po zadaní a potvrdení PIN kódu, v momente kedy sa telefón pokúša nadviazať kontakt so sieťou, sa telefón vypne. To isté aj bez PIN kódu - naskočí ERICSSON, zobrazí sa ikonka signálu (čiže zase sa pokúša nadviazať kontakt so sieťou) a hneď sa vypne. Niekedy stihne naskočiť aj "Hledání" ale vždy len na desaitnu sekundy a zas je vypnutý.

Je to hrozná škoda, že začal takto blbnúť, je to krásny telefón z mid-90"s v úžasnom stave, ešte aj baterka (originál Ericsson) má nálepku s varovaním na odstránenie nálepky pred použitím.

Nestretol sa niekto s dačím podobným? So starým telefónom ktorý sa zrazu nedokáže pripojiť do siete? Neprebehli minulý/tento rok nejaké zmeny v mobilných sieťach? Za akú koľvek radu budem vďačný.
|PIIX49453|785GME51|GTX560TI1G|4G1333M|SAGAII500|WDBLUE320|TTV3BE|24" Acer|MSSWX4|
|VSX405RDS|PD104|Cowon J3 8GB. + 32GB. MIcroSD|Audio Technica CKM-55|Maxell Retro DJ|ZTE Grand X Intel|
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ericsson GA628 - Problém

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ano, asi pred 10-11timi rokmi som to zazival velmi casto. Odisla Ti baterka. Nadviazanie kontaktu so sietou ju tak vycerpa, ze sa telefon rovno vypne. POtom siel ten sunt rovno do kosa.

Ale neda mi :D Kazdopadne, na dalsie podobne otazky Ti radi zodpovedia v Slovenskom technickom muzeu :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"