Kolisanie wifi signalu

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Kolisanie wifi signalu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Zdravim, mam doma dva wifi routre, jeden ADSL TP-Link TD-W8951NB a druhy v mode repeateru ASUS RT-N12 ver.D. Neviem si to vysvetlit, ale odkedy som zacal pouzivat druhy wifi router, vsimol som si, ze signal mi zacal kolisat, najprv som si to vsimol na ikonke wifi siete na notebooku, a potom som to sledoval aj cez vypis z terminalu. Mam 99% a zrazu to padne na 76% a po chvili je to opat na 99%. Takisto som si vsimol kolisanie aj na telefone a tablete. Nikdy predtym mi to na tych istych miestach nerobilo. Sedim v podstate oproti routru asi takych 6m bez prekazky, a signal poklesne. Signal takisto dost kolise aj na tom asuse, router je hned za stenou, a takisto to kolise z tych 70% na 99%. Co je vsak zaujimavejsie, robi mi to aj vtedy, ked asus vypnem. Ziadne ine wifi siete tu nemam, takze s inou sietou sa to rusit urcite nebude. Viete mi niekto poradit, cim to moze byt sposobene, a ci to je normalne? Za odpovede vopred dakujem.
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2423
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: Kolisanie wifi signalu

Príspevok od používateľa hopkok »

moze byt vadna wifina na routry, skusil by som ho vyresetovat a nastavit znova, popripade upgrade FW
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Kolisanie wifi signalu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Dik za odpoved, vyskusam.

Návrat na "Siete"