Antena wifi adaptera

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Antena wifi adaptera

Príspevok od používateľa zodiaq »

Pod rukami mi uz preslo zopar notebookov no dnes som sa prvy krat stretol s touto situaciou a neviem ci je to normalne.
Priatelke som rozsiroval RAM a vsimol som si ze z wifi adapteru ide iba 1 kabel (cierny) miesto dvoch. Je to normalne alebo chyba?
Obcas ma problemi si signalom, slabsi signal ako na mojom NTB alebo jej nenajde siete vobec, az po vypnuti a zapnuti wifi adaptera.
NTB HP 650 (Intel verzia) Win8Pro
wifi adapter Ralink

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Antena wifi adaptera

Príspevok od používateľa xcubus »

u tohto modelu je to normalne
http://www.youtube.com/watch?v=5I696t4yq5U[/youtube]
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Antena wifi adaptera

Príspevok od používateľa Snake »

HP 650 je napodobenina notebooku a nie notebook





.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15084
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Antena wifi adaptera

Príspevok od používateľa faugusztin »

zodiaq napísal:vsimol som si ze z wifi adapteru ide iba 1 kabel (cierny) miesto dvoch
To znamena, ze ma iba jednu antenu, nic viac, nic menej - aj s pripadnymi negativnymi dosledkami.

Návrat na "Mobilné PC"