Diablo III
- Andre
- TV & Audio expert

- Príspevky: 11702
- Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
- Bydlisko: Žilina
Re: Diablo III
5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
na kedy je naplanovany ten datac?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Diablo III
pcheee..som myslel,ze to stihnu este tento rok..sux
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
Brandoo
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5693
- Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
- Bydlisko: Banská Bystrica
Re: Diablo III
Spoiler: ukázať
Re: Diablo III
aby si si do nej ulozil svoje nepotrebne itemy ..ked sa uz nebudes vladat predierat po katakombach cez tie kusi zeleza co ti popadaju z mobiek a nebudes to vediet prekrocit tie totny a tony vsakovakeho materialu , tak budes musiet cosi nabrat do kapsy .. a potom to v meste vysypes do tej truhlice 
-
stefan222
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7692
- Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
- Bydlisko: Prešov(39)
Re: Diablo III
sak co nepotrebujem predam. a ked som full sa pomodlim a som v meste a predam a portalom spet nie? ale mega dobra hra. velmi ma chytila. fakt supa
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Diablo III
lenze moze ti padnut item ktory este nemozes pouzivat lebo mas nizky lvl. takze aby ti nezaberal miesto u teba tak ho supnes do truhly.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
-
stefan222
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7692
- Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
- Bydlisko: Prešov(39)
Re: Diablo III
aha, dik, a kolko to ma actov? som v 3tom a stale som nenaisel ziiadnu zbran co by som mal low level na to, 
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Re: Diablo III
ale budes do truhly odkladat gemy na socketovanie, materialy na kraftenie itemov a ostatne itemy ktore si cez truhlicu prehodis na iny charakter napr 
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
-
stefan222
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7692
- Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
- Bydlisko: Prešov(39)
Re: Diablo III
ze v truhlici ked je tak iny charakter to vidi hned? to ma nenapadlo. sere ma ze oni odomna za velmi lacno kupuju veci ked predavam. kolko to ma actov inac?
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
-
stefan222
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 7692
- Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
- Bydlisko: Prešov(39)
Re: Diablo III
ja som uz tolkokrat hladal a velakrat som si precital co som nemusel precitat. ale dik, obrazok si nemusel dat
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025




