Diablo III

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

to uz by ma ani nebavilo hrat
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11702
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Andre »

5700X3D | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | ASUS RTX 5080 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Logitech G440 | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO | Pimax Crystal
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

na kedy je naplanovany ten datac?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2623
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa GASPi »

Nikto nevie presne. Podla mna to bude v maji 2014.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

pcheee..som myslel,ze to stihnu este tento rok..sux
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Brandoo »

Vobec nepodvadzaju ...

facepalm

Obrázok

A kolko goldov ... v lavom dolnom rohu
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

ta stash truhlica v meste je naco? dik
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa FEAR »

aby si si do nej ulozil svoje nepotrebne itemy ..ked sa uz nebudes vladat predierat po katakombach cez tie kusi zeleza co ti popadaju z mobiek a nebudes to vediet prekrocit tie totny a tony vsakovakeho materialu , tak budes musiet cosi nabrat do kapsy .. a potom to v meste vysypes do tej truhlice :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

sak co nepotrebujem predam. a ked som full sa pomodlim a som v meste a predam a portalom spet nie? ale mega dobra hra. velmi ma chytila. fakt supa
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa HellAngel »

lenze moze ti padnut item ktory este nemozes pouzivat lebo mas nizky lvl. takze aby ti nezaberal miesto u teba tak ho supnes do truhly.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

aha, dik, a kolko to ma actov? som v 3tom a stale som nenaisel ziiadnu zbran co by som mal low level na to, :rofl:
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa Erazer »

ale budes do truhly odkladat gemy na socketovanie, materialy na kraftenie itemov a ostatne itemy ktore si cez truhlicu prehodis na iny charakter napr ;)
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

ze v truhlici ked je tak iny charakter to vidi hned? to ma nenapadlo. sere ma ze oni odomna za velmi lacno kupuju veci ked predavam. kolko to ma actov inac?
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa FEAR »

Obrázok

ozaj tazke napisat do googlu kde je to hned v prvom odkaze ako sa 2x pytat a cakat den ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Diablo III

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja som uz tolkokrat hladal a velakrat som si precital co som nemusel precitat. ale dik, obrazok si nemusel dat
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025

Návrat na "Hry a problémy s nimi"