<VYRIESENE> WAVE na minimum

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
UFO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: Ne 06. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

<VYRIESENE> WAVE na minimum

Príspevok od používateľa UFO »

Zdravim. Uz dlhsi cas ma se*e to, ze vzdy ked zapnem/resetnem komp a nabehne win, WAVE v ovladani hlasitosti sa mi znizi na minimum a uz ma nebavi zakazdym to zvysovat. Robi to v klasickom ovladani hlasitosti a takisto samozrejme aj v Realtek HD Audio Manager. Dokonca vzdy aj ked preinstalujem Win. Nevie niekto ako na to? Bol by som mu vdacny. Skusim este najst nejake nove ovladace na sound.
Naposledy upravil/-a UFO v Ne 16. Júl, 2006, 13:35, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

ovladacmi to asi nebude
aj ja mam realtek sound ale mne to nerobi
pravda je ze wave nepocuvam ale mp3 :D idu OK
musi byt nekde tlacitko na zapamatanie nastaveni alebo skus najst nejake konfiguracne *.ini a nastavit hlasitost natvrdo
PS: preco pocuvas wave :?:
...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

PS: preco pocuvas wave
v tomto ponimani sa wave = mp3
...nerobi ti to nejaky iny nainstalovany program? ja som mal napr. v softe pre tv kartu omylom nastavene, nech mi pri exite da mute na wave. desne som sa divil preco mi vobec nehraju ziadne zvuky. kym som na to prisiel ma skoro natiahlo :lol:
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Tiez mam realteka a chodi to normalne. To wave ti ovlada nejaky soft (myslim tym prehravac) preto to mas stiahnute. Mohol by to byt napr. Winamp alebo aj windows media player. Na vsetkych daj hlasitost na max. a malo by to byt OK.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
Jeffo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Ut 09. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Detva(19)

Príspevok od používateľa Jeffo »

a skusal si ne verzie ovladavow na tu tu zvukovku?? robi to aj pri ix zmene??
CPU: Intel CeleronD 2,53GHz@2.89GHz PresHOT | MB: Abit BD7 III-i845 | RAM: 2x 512MB PC4000 Gold kit OCZ VX @304 MHz 2-2-2-5| VGA: ABIT GF MX 440(64MB) core:270/mem:405 | 2x AC Fan3 TC | HDD: Samsung SpinPoint P 200GB | DVD-RW NEC 3500 AG & DVD-ROM PIONEER 106 (slot-in)| SOUND: Creative SB Live! & 5.1 Creative-repro |PSU: 300W | DISPLAY: ACeR AL 1912 (19") | HP DJ 3420 & DJ 3745
Používateľov profilový obrázok
UFO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: Ne 06. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa UFO »

Chlapi diki za pomoc. Prave som na to prisiel :D
Robi to "uzasny" ASUSacky program (ktory ma uz par krat nasral) PC PROBE II. A to tak, ze ked v nastaveniach zmenim AUDIO ALERT Volume. Znizil som si to uz davnejsie na 10% (aby alarm nehukal na cely dom), cize ten program nereguluje len hlasitost alarmu a inych zvukov v PC PROBE, ale reguluje cele Zariadenie WAVE. Znizovalo sa mi to na minimum hned po starte systemu preto, lebo som mal ten program nastaveny, ze sa spusti s WINom (a samozrejme volume Alert na 10%).

Návrat na "Programy a problémy s nimi"