aky prehliadac na wz.cz ??

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

aky prehliadac na wz.cz ??

Príspevok od používateľa BoBo_ »

poznam jednu fajn stranocku www.amplion.wz.cz ale problemik je,ze ako vsetky wz.cz ide strasne pomaly,aky prehliadac odporucate? najlepsie nieco,co si uklada na disk VsETKY fotky a VsETOK text,skusal som mozillu,IE,operu-ta bola naj ale stale to neni ono a ozaj,net mam ISDN :roll:
wipe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: BA - Karlova Ves

Príspevok od používateľa wipe »

operu mam a v nej to islo velmo svizne tak potom neviem
sice mam trcho vacsiu rychlost ako isdn
Používateľov profilový obrázok
sharker
Ban
Ban
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Ne 26. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: ZE Ziliny no ne :P

Príspevok od používateľa sharker »

WZ.CZ je shitny webhosting .. podbny pproblm ako ty mam aj ja

pouzi radsej ic.cz :P
PC:1 * Opteron144@2935mhz 326x9 1.55Vcore * * WaterCooled By Viscool V2 WB ** <> ** Eheim 1048 & reservoir by Viscool ** Kadet Radiator * DFI LP UT NF4 SLI-DR Expert * WaterCooled by Viscool SLIM * G.SKILL F1-4000USU2-2GB HZ PC4000 * 7K250 120GB * T7K250 250GB SATAII NCQ * Leadtek 7900GT * WaterCooled * DVD-RW LG-4163A106 * CaseTek C1018 * CoolerMaster 450W RealPower * PHILIPS 21"CRT 201B40 <> 1600/1200 @ 100HZ !!! *
[colour=red]
Kontaktujte ma cez ICQ:324-124-765[/colour]
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: aky prehliadac na wz.cz ??

Príspevok od používateľa LoPiO »

BoBo_ napísal:poznam jednu fajn stranocku www.amplion.wz.cz ale problemik je,ze ako vsetky wz.cz ide strasne pomaly,aky prehliadac odporucate? najlepsie nieco,co si uklada na disk VsETKY fotky a VsETOK text,skusal som mozillu,IE,operu-ta bola naj ale stale to neni ono a ozaj,net mam ISDN :roll:
sharker napísal:WZ.CZ je shitny webhosting .. podbny pproblm ako ty mam aj ja

pouzi radsej ic.cz :P
Tvoja odpoved je z cesty :roll:

Bobo mozem ti ju dat celu stiahnut ku mne na konto na servery a potom ti ju mozem spakovanu poslat ak chces. A ked to bude tahat aj tri dni, tak neva.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Re: aky prehliadac na wz.cz ??

Príspevok od používateľa BoBo_ »

LoPiO napísal:
BoBo_ napísal:poznam jednu fajn stranocku www.amplion.wz.cz ale problemik je,ze ako vsetky wz.cz ide strasne pomaly,aky prehliadac odporucate? najlepsie nieco,co si uklada na disk VsETKY fotky a VsETOK text,skusal som mozillu,IE,operu-ta bola naj ale stale to neni ono a ozaj,net mam ISDN :roll:
sharker napísal:WZ.CZ je shitny webhosting .. podbny pproblm ako ty mam aj ja

pouzi radsej ic.cz :P
Tvoja odpoved je z cesty :roll:

Bobo mozem ti ju dat celu stiahnut ku mne na konto na servery a potom ti ju mozem spakovanu poslat ak chces. A ked to bude tahat aj tri dni, tak neva.


LoPiO,jo diki to by slo,ale je tu este jeden error,tam je aj 4um :D tak neviem ci by si to posielal kazdy den :red:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"