smartphone rada pri vybere HTC,IPHONE,LG

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

smartphone rada pri vybere HTC,IPHONE,LG

Príspevok od používateľa diZZy »

zdravim vsetkych :-)
za par tyzdnov budem kupovat novy fon .
chcel by som sa poradit s uzivatelmi fora co bude najrozumnejsia kupa
vyuzitie bude : fotenie,hranie hier,surfovanie po nete,a najma pocuvanie hudby bolo by fajn aby sa hudba cez neho pocuvala fakt skvele ziaden podradny zvuk(stuple mam dobre) :D
Moji kandidati su htc one , lg g2 alebo iphone 5s
za kazdu radu dakujem
Používateľov profilový obrázok
FoboSVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: Pi 28. Jún, 2013, 13:19
Bydlisko: Bratislava

Re: smartphone rada pri vybere HTC,IPHONE,LG

Príspevok od používateľa FoboSVK »

Pre teba by bol dobrý asi ten iphone. Výborný foťák, hry zvládne (dokonca ich budeš mať rýchlejšie ako android ale aj drahšie). Myslím že apple si dosť zakladá na super zvuku a osobne sa mi páči aj "zoradovanie" hudby cez itunes. Mne by asi vadila uhlopriečka 4" čo je si myslim až žalostne malo na prácu, web a keď ti stoho ešte ufiknú dotikové tlačidlá. A aj tá cena 600+... Ale áno je to štýl mať iphone... Ja by som išiel do LG G2, super telefón za super cenu. Displej je úžasný, dobre sa drží ani necítiť tých 5". Na net výborný aj na filmy, hry taktiež, fotky robí super (na telefon... Ale telefón kua nieje na fotenie). No a tá cena 450€ je bomba oproti cene iphone 5S.

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"