Vigor 2920 Router

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
djmark
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Po 17. Mar, 2008, 14:00

Vigor 2920 Router

Príspevok od používateľa djmark »

Zdravím, mám router Vigor 2920.
Mam na ňom Optický NET 100mega cez Telekom a sere ma jedna vec.
Mám na ňom napojených viacej ľudí a keď každému obmedzím rýchlosť cez Bandwidth Limit tak strašne to začne haprovať. To znamená že keď dám niekom napr 10Mega net tak mu rýchlosť skáče raz 5 mega potom 15mega a pod, proste nejde to stabilne pekne 10mega ako som nastavil. Niekedy sa stane že nejde net vôbec keď niekoho takto obmedzím. Ale keď mu dám rýchlosť na plnku bez obmedzenia tak všetko frčí ako hodinky. Myslíte že to je chyba routra, alebo prečo to tak môže skákať? Veď je to značkový a drahý router. Už mám nato nervy, lebo nemôžem každému dávať bez obmedzenia net, lebo potom to pojde mne pomáli.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Vigor 2920 Router

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Mám na ňom napojených viacej ľudí

toto sa urcite moze podla zmluvy.

Bandwidth throttling : tieto lacne mydlove krabicky (ako ich ja volam) nezvyknu v takychto "pokrocilych" veciach fungovat v pohode. Je to bezne, necuduj sa moc.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
djmark
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Po 17. Mar, 2008, 14:00

Re: Vigor 2920 Router

Príspevok od používateľa djmark »

Viac ludí znamená rodinu a podobne :) Segrin frajer vkuse čosi ťahá a mne to potom ide pomály :(
Práveže ten router stál 180eu, čiže sa mi nezdá že by bol lacný a mal by ísť ako hodinky

Návrat na "Siete"