divne problemy s netom

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
steel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 410
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

divne problemy s netom

Príspevok od používateľa steel »

Ahojte,

Mam taky divny problem a ani netusim ci vobec pisem do spravnej sekcie.

Dnes som sa vratil zo sluzobnej cesty a na hlavnom pc mi volako hapruje internet (win7 64bit.). Su stranky ktore nacitam uplne v pohode, napr. firemny web mail, firemny web lync a pod. ale 99% ostatnych stranok mi vobec nenacita. Taktiez mi funguje v pohode skype ale napr. sa neviem dostat z tohto PC bud vobec na router alebo to trva brutalne dlhou a tak ci tak dostanem timeout.

Ked dam tracert alebe ping na hocijaku stranku napr. http://www.sme.sk tak to vyzera tiez v pohode.

Skusal som vymenit kabel a robi mi to aj s inym sietovym kablom. Na druhom PC kde mam Fedoru 20 mi funguje vsetko bez problemov a nadherne rychlo.

Predtym ako som siel na sluzobku mi vsetko fungovalo a pokial viem nikto mi nesahal do toho PC odvtedy.

Nejake napady co by mohlo byt pricinou problemov?

Diky.

EDIT: boze citim sa tak trapne. Restartol som router a zrazu vsetko funguje ako ma... Nechapem z toho...
Používateľov profilový obrázok
Jaman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: St 21. Aug, 2013, 14:22

Re: divne problemy s netom

Príspevok od používateľa Jaman »

Ja som mal podobne problemy, nacitavalo len facebook a okrem toho uz nic. Vypnutie antiviru na 10 min vacsinou funguje, no niekedy ani to a ani restart. Len tolko, tiez sa niekedy citim ako pako.

Návrat na "Siete"