Odblokovabie bazaru - žiadosť

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5393
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa kllr007 »

Cafte, mal by som prosbu pre adminov, mam zakázaný vstup do bazaru a chcel by som požiadať o znovu povolenie tejto sekcie.
Odôvodnenie - ano porusil som sem tam pravidlo, ale naozaj sa jednalo o len o menej zavazne pravidlá. Nikoho som nepodviedol, každý kto so mno obchodoval bol spokojný, informácie boli presne (až nato že som sem tam zabudol uviesť že predavam aj inde).

Vďaka.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa Snake »

To je odôvodnenie? To sú fakty. Nič čo by menilo predošlý stav, a možno aj budúci.





.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a mozno by zmenilo - ja mam tu istu situaciu, nenapisal som "predavam aj inde" a bola z toho strasna vojna. Takisto som nikoho neobtiahol.

Odkial vies ze by nezmenilo ? Preco si si taky isty ked chlapec zistil svoju chybu a ma snahu ju napravit ? Audi A8 alebo co ti dava to presvedcenie ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
j4ro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 973
Dátum registrácie: Pi 19. Mar, 2010, 18:37
Bydlisko: Humenné

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa j4ro »

turbo, radšej si nemal do toho zabŕdať, zatiaľ si mal Hada nakloneného (viď citácia). Na tomto fóre sa slobodný názor a otvorená komunikácia netoleruje. Istí vedúci presadzujú zákony džungle - mám hodnosť, tak sa traste.

Snake napísal:Na aroganciu som tu ja, a veru ju tam nevidim, to ze chlapec hra formu a nevie rozdiel medzi cloudom a VM je cisto jeho problem, ked sa pyta na taketo veci, ocakava sa, ze o danej problematike aj nieco vie, turbo tu neni od toho aby ho doucoval veci, a len ho skorigoval ze nic take nevravel, to ze chlapec je nevzdelany a este si verejne takto nakaka do huby, je jeho problem, nie turbov.
Áno, na aroganciu si tu ty a kolega GR.
Som zelený a rozdávam dvojaký meter týždenne. Kto som?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa newmi »

kllr007 napísal:Cafte, mal by som prosbu pre adminov, mam zakázaný vstup do bazaru a chcel by som požiadať o znovu povolenie tejto sekcie.
Odôvodnenie - ano porusil som sem tam pravidlo, ale naozaj sa jednalo o len o menej zavazne pravidlá. Nikoho som nepodviedol, každý kto so mno obchodoval bol spokojný, informácie boli presne (až nato že som sem tam zabudol uviesť že predavam aj inde).

Vďaka.
neviem odkial si prisiel na to, ze to boli menej zavazne porusenia. Podla predchadzajucich skusenosti v bazare sa robili aj nove pravidla a bodovaci system aby sa co najviac eliminovali vselijake spekulativne obchody. Ty si mal podla tychto novych podmienok ZAVAZNE porusenia pravidiel. To ze si nikoho nepodviedol, neznamena, ze si zavazne neporusil pravidla.

btw. z 546 prispevkov mas 416 v bazare. Cize mas uzasny prinos pre forum :rolleyes:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa Snake »

j4ro napísal:...
Nabudúce sa vyjadri k téme autora, inak to poriešim v rámci pravidiel ako sa patrí, len na okraj.

Zvyšok zhrnul newmi, takže nie.

LOCK





.
ANONYM_a7

Re: Odblokovabie bazaru - žiadosť

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Skutočne stále v rámci vedenia fóra chápeme Bazar ako bonus pre užívateľov a samozrejme sa trocha inak pozeráme na tých, čo sú výhradne bazaristi, a na tých, čo sa aktívne zapájajú do rastu fóra ako takého a odovzdávajú svoje rady, skúsenosti zadarmo iným užívateľom. :good: Ak by mal preberaný užívateľ vysoký prínos pre samotné fórum a nijakým spôsobom by výrazne nikomu neuškodil, nevidím dôvod prečo znova neudeliť prístup po internom hlasovaní. V takomto prípade to však nejde, užívateľ je bazarista a pravidlá, ktoré boli porušené majú závažnejší charakter.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"