iPhone 5 Bazar ?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Definy »

No takže telefon nezdvíha a na e-mail už neodpoveda 3 dni takže asi je to fake :) A čo hovoríte na iPhone 4 ? Mne sa zdá že 3,5 palcový displej je malý :(
Používateľov profilový obrázok
Byah
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Pi 02. Máj, 2014, 15:42
Bydlisko: Malacky

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Byah »

Radšej by som ti poradil android z dôvodu že ten hardware čo je vo 4sku už nestačí na ten ios 7. (viem čo hovorím batranec má 4s a ja 5s porovnávali sme)
http://youtu.be/-38SI5ByYxw?t=2m
na tom videu vidíš ktorý je aký rýchly... a na 4ke a 4s môžeš vidieť že im to trvá docela dlhšie.Samozrejme môžeš si na youtube nájsť viac takých videí kde porovnávajú aj otváranie jednotlivých appiek zaráz
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Definy »

To by až tak nevadilo že zapiná sa o 20 sekund neskôr :D Alebo všetko trvá o par desiatok sekund dlhšie ? Myslim načitavanie celkovo ..
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2411
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa hopkok »

ja mam 4-ku a aj na ios 7 to ide, ale nie tak svizne ako napr na ios 5
Používateľov profilový obrázok
Byah
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Pi 02. Máj, 2014, 15:42
Bydlisko: Malacky

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Byah »

mne osobne by to vadilo že to nieje svižné.Ja proste keď mám telefón tak musí vždy fungovať a byť svižný.Ale tak 100ludí 100chutí :)
tu máš ďalšie video aby si mal prehlad:
https://www.youtube.com/watch?v=kU3ZIayGTNs
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Definy »

No tak to už je vidno, iPhone4 5 sekund za Iphone5, to by iba slepy nevidel ..

No neviem mne sa nejak chce dať tých 150 za tu iPhone4 :D A nemám chuť platiť 250 alebo 300 eur za bazárový iPhone 5, predsa je to bazár a použité a 300 eur a 150 to je rozdiel .. Skusím si ešte do obchodu skočiť vyskušať tu veľkosť iPhone 4 lebo ten som ešte v ruke nemal tak uvidíme :)
Používateľov profilový obrázok
mohamed
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3365
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA/PE

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa mohamed »

Kamarat ma 4sko a nezda sa mi, ze by to nebolo svizne s ios 7.1.
150e za 4s ? To sa mi zda podozrivo lacne, takze asi dalsi spekulant.
Spoiler: ukázať

GIGABYTE B660 AORUS MASTER DDR4 | i5 13500 + Noctua NH-D14 w/2xNoctua NF-A12x25 pwm | 32GB DDR4 Kingston Renegade @4000 CL18 | ASUS ROG STRIX RTX 3080 10GB | Samsung 970 EVO 500GB | Samsung 980 PRO 1TB | Samsung 980 1TB | COUGAR GX600 | Fractal Design Define C TG

GEAR Dark Project KD87A TKL - Gateron Teal Switches, Glorious Model O Pro Wireless - Blue Lynx, xtrfy XGP1-L4, MSI Optix G273QPF, DELL S2422HG, Razer Barracuda X 2022, DXRACER OH/FD01/NR

nb: thinkpad e440 - i3 4000m, 2x4gb ddr3 1600, ssd crucial mx500 250gb
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Definy »

Ešte by som sa chcel spytať či nenajdem niečo lepšie ako iPhone 4S za 150 eur ? Hoci bazár určite nie cez 200 eur ..
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Definy »

mohamed napísal:Kamarat ma 4sko a nezda sa mi, ze by to nebolo svizne s ios 7.1.
150e za 4s ? To sa mi zda podozrivo lacne, takze asi dalsi spekulant.
Snina je za rohom to tam zbehnem a uvidím :D Asi tak 3 eura vlak to Sniny :)
Používateľov profilový obrázok
Ghost
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: Št 14. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Krasno Nad Kysucou

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Ghost »

Definy napísal:Ešte by som sa chcel spytať či nenajdem niečo lepšie ako iPhone 4S za 150 eur ? Hoci bazár určite nie cez 200 eur ..
Jasne ze najdes :-)

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaom ... 8-eur.html

Nieco malo pod 200€ aj s dopravou. Ak poznate lepsi telefon pod 200€ tak sem s nim (...ale pochybujem :laugh:).
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa zwARO »

tak za 250 mozes mat novu lumiu 925 a nie nejake cinske patoky bez zaruky a platis tam este clo + dph predpokladam k tej cene
http://mobil.bazos.sk/inzerat/37279464/ ... ZA-250.php
ale zalezi ci ti wp8.1 bude vyhovovat, pre mna su tie telefony co sa tyka rychlost, cena, pouzitelnost uplne idealne ale ludia stale kupuju radsej zalagovane androidy... alebo image jabko za xy eur
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ak chce iphone, tak predpokladám, že na WP mu bude vadiť obmedzený repertoár aplikácií/hier
150€ za 4S ? silou mocou budeš hľadať takéto inzeráty, čo ? :laugh: ja som svoje 4S predal pred takmer dvoma mesiacmi za 260€

musíš si uvedomiť, že niekedy si za to, čo chceš musíš zaplatiť..

k tomu inzerátu, je to dovoz, tam by boli problémy s odblokovaním po každom update, no možno, že to nie je nejaký špekulant, zlodej, smaška :laugh:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Ghost
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: Št 14. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Krasno Nad Kysucou

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Ghost »

zwARO napísal:tak za 250 mozes mat novu lumiu 925 a nie nejake cinske patoky bez zaruky a platis tam este clo + dph predpokladam k tej cene
http://mobil.bazos.sk/inzerat/37279464/ ... ZA-250.php
ale zalezi ci ti wp8.1 bude vyhovovat, pre mna su tie telefony co sa tyka rychlost, cena, pouzitelnost uplne idealne ale ludia stale kupuju radsej zalagovane androidy... alebo image jabko za xy eur
Aaaaach jo. Ked uz nemas osobne skusenosti, tak si aspon precitaj nejaku recenziu a potom nieco hovor a "cinskych patokoch". Ten cinsky "patok" vopcha do vrecka vacsinu aj dnesnych telefonoch aj co sa rychlosti a odladenosti tyka. Keby si si pozrel jednu recenziu, toto by si nemohol povedat.

Ibuygo je osvedceny obchod, ktory dava rok zaruku a posiela to vzdy zabelene tak, ze minimalizuje riziko platenia cla a dph, takze ta cena je vo vacsina pripadov konecna. Kamarat zatial kupoval 6 telefonov (v priebehu roka) z toho obchodu a ani raz nic neplatil.

Este nejake namietky/argumenty? :-)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7972
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa CageJ »

Xiaomi je skutocne podareny telefon.. To je bez debat.
Používateľov profilový obrázok
Ghost
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: Št 14. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Krasno Nad Kysucou

Re: iPhone 5 Bazar ?

Príspevok od používateľa Ghost »

A teraz siel cenovo dost dole, takze preto ho spominam. Ja som ho kupoval pred vyse rokom este za cca 300€, ale nelutujem ani cent.

MIUI sa inspirovalo aj u iOS, takze s ovladanim nie je ziadny problem. Pritom je to plnohodnotny android.

Návrat na "Nákupná poradňa"