Ruleta ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa Definy »

Maš pravdu ta hra je proste vytvorená tak aby zarabala a tak ako automaty alebo black jack a dalšie .. Fakt že už iba verím pokru kde je to o psychike :)
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa kovinator »

SAJBAMA vobec si nepochopil o co mi islo a necitas poriadne, ale nevadi nemusis to vysvetlovat pravdepodobnosti ratat este viem

no poker je vlastne tiez takmer cely o pravdepodobnosti->urcitu cast samozrejme zabera aj blafovanie, ale je lepsie ak to hras len podla cisiel to ci super blafuje je viacmenej irelevantne kedze z dlhodobeho hladiska je lepsie sa rozhodovat podla pravdepodobnosti na vyhru a veci ako pot odds, implied odds,...
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
SAJBAMA
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: So 25. Apr, 2009, 11:52
Bydlisko: Nitra

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa SAJBAMA »

Ja nečítam, to máš pravdu, ja tu vlastne plytvám energiou a časom.
Ja som ťa pochopil úplne, a čítal veľmi pozorne, a moja odpoveď vôbec nebola o tom či tu z nás niekto ovláda matematiku úrovne tak ZŠ.
Keby som sem napísal, aké môže mať patologické hranie následky, a aký je to vážny problém, tak to nikto nebude brať vážne nakoľko to sa Vám nemôže stať. Tak som odpovedal racionálne, použitím čísel, nakoľko ste sa tu oháňali matematikou a pravdepodobnosťou. Snažil som sa tým apelovať na to, že snažiť sa poraziť niečo čo je matematicky nemožné, môže len blázon, a odhovoriť od toho hocikoho, kto by mal "dobré nápady".
To prečo to zaokrúhlenie je scestné a v tomto prípade nepoužiteľné som vysvetlil v mojom príspevku pred tým. Spravil si z toho pravdepodobnosťou 50% hod mincou alebo nie? Áno. Fungovalo by pri takomto spôsobe martingale, za podmienok ktoré som spomenul? Áno. Práve preto trvám na exaktnosti čísel v tomto prípade, nakoľko to môže výrazne ovplyvniť niekoho rozhodnutie. Pri žiadnej inej debate, by som sa tak neprel o presnosť čísel, mne nejde o to mať pravdu, nebodaj sa na niekom voziť za to že nemá. Ale nakoľko sa tu niekto pýtal, na danú tému, a chcel to skúšať, považujem za maximálne dôležité povedať celú pravdu, aj keď v mojom prípade pomerne obsiahlejšiu. Niekto tu chcel dať do niečoho peniaze, a nakoľko s tým mám osobnú skúsenosť, považujem za dôležité pokiaľ je to čo i len trochu možné ho od tohoto "nápadu" odhovoriť, nakoľko viem aké môže mať následky.

To že nulu považujeme v matematike za párne číslo nespochybňujem, to ako je to s ňou v rulete som ti napísal tiež.
Spochybňujem snáď to že každý spin je nezávislý od predošlého? Veď som to sám napísal.

Počítať pravdepodobnosť pri hociktorej hazardnej hre kde mám očakávaný negatívny výsledok je scestné, a zbytočné. Touto otázkou sa zaoberali stáročia iný matematici, a aj tak na vzorec na zaručený úspech neprišli. Tak ako si viem nájsť pravdepodobnosť v rulete, blackjacku, kockách, bakarate, atď,(keďže viem počet kariet, počet kociek,) sa najprv treba zamyslieť nad tým či mi použitie môže priniesť pozitívny výsledok, myslím že odpoveď na túto otázku je vopred jasná.
Workstation: HP Z230- i7 4770, 16gb DDR3, GTX 960, SSD RAID 2x256GB, 3x HP 24" LCD
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa Definy »

Ako aj ked si dvakrat prečital všetky tie dlhé texty prišiel som na to alebo citim z toho že ruletu hrať nemam alebo text naznačuje že je to čistý hazard pri ktorom časom prideš o peniaze tak či tak ..

Ešte by som chcel počuť názor na poker :) "Priamy" ale tiež online (napr PokerStars verziu) :)
SAJBAMA
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: So 25. Apr, 2009, 11:52
Bydlisko: Nitra

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa SAJBAMA »

Takže ti poviem môj názor. Môj názor je ,že by sa táto téma mala vymazať a zamknúť, nakoľko sa teraz cítim ako keket :facepalm: keď som ti sem písal, pretože vek máš uvedený 16(čo mnohé vysvetľuje), a HAZARD ťa podľa platnej legislatívy nemá čo zaujímať, nie to, že ešte sem aj napísal, že si bol niečo skúšať(aj keď viem aká je na slovensku realita...) Čo by si chcel počuť? Aký názor? Je toho plný internet.
O čertových obrázkoch je mnoho odbornej literatúry, keď veľmi chceš tak kúp a študuj. Alebo čo, že pravdepodobnosť, že v balíčku kariet nie je 5 krát eso je 100%? Hazard nie je živobytie, tak ako ani to "obchodovanie". Prehrať by si mal len to čo si môžeš dovoliť. Ale nemôžeš lebo na to nemáš Vek. A keby aj, tak peniaze robia len peniaze, pokiaľ ich máš málo, tak nič nevyhráš, a pokiaľ viac, tak začni podnikať alebo robiť niečo zmysluplné...
Mohol by som ti sem napísať ako vyzerá na Slovensku ten "priamy" ale pokiaľ na to nemáš vek tak to nepovažujem za správne ani potrebné, škoda, že som si to nevšimol skôr.
Workstation: HP Z230- i7 4770, 16gb DDR3, GTX 960, SSD RAID 2x256GB, 3x HP 24" LCD
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa kovinator »

pocitat pravdepodobnost je v pripade, ze hrat musis najlepsi mozny sposob ako nestratit peniaze (lepsie povedane stratit co najmenej)
lepsi sposob je samozrejme nehrat :)
k tym 50% pouzil som to len pri tej nezavislosti hodov->samozrejme by som si nedovolil tak nieco ratat, suhlasil som takmer so vsetkym co si napisal, len sa odvolavam ze som s tymi 50% nic neratal len ukazoval ako dosiel k tomu mylnemu cislu 99%

ked poker tak trenuj s kamaratmi raz to tyzdna o neaku malu sumu na pivo/kofolu/dzus/co ja viem co -> zabavite sa, potrapis svoj mozog a vyskusas si ake je to hrat s matematikou
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
esso82
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Ne 27. Sep, 2009, 12:54

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa esso82 »

Ja som to skusal s roznymi systemami a ako to povedat .. nahodu neoyebes

po par dnoch som bol -500 eciek, mal som max tusim 18 neuspesnych cervena/cierna po sebe a nakoniec sa zacalo trosku darit tak som buchal 100e stavky az som sa dostal na nejakych +1000e a z tych som este 600e potom dokazal prehrat. Ale rozpraval som sa uz aj s majstrami co vyhrali radovo stotisice na rulete, niektori to definovali ako beh na dlhu trat - aby si mohol vyhrat BIG, musis najprv nieco prehrat

Inak na nete je vela navodov na rozne systemy, dal by som skoro ruku na to ze su podstrcene kasinami samymi, kedze to je s vyhrami/prehrami tak ako to je

no nic, ja idem spat aby som zajtra mohol ist makat rukami nech mam tu hypoteku cim splacat :D Ale ne, s tou hypotekou kecam, ziadnu nemam LOL
Laptop: Dell Inspiron 15R 5537, SolydK 64-bit
Fón: SONY Xperia Z1 Compact Lime
Tablet: Lenovo Yoga 10HD
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa stefan222 »

posli mne tie love co chces dat na ruletu a budes na tom rovnako :good:
hry- ps5
doma-HP probook
Definy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 19:27

Re: Ruleta ?

Príspevok od používateľa Definy »

Je mi to jasné ruleta je tak aby zarabala a nie prerabala .. :) Poker FTW hrajém v jednom "podniku" každý týždeň o 20 euro a je to celkom sranda (aspoň zatiaľ nie som v mínuse takže tak) :)

Návrat na "Debata o všetkom"