direct x

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

ale mne sa nechce instalovat cely win odznova som ho preinstalovaval pred dvoma tyzdnami. by som len rad vedel ako to mam spravit aby som len sp vedel preinstalovat... ked mi to hadze ze mam win a sp2 kazde v inom jazyku. Mne staci ked mi v tom poradite. Ja viem ze najlepsie je preinstalovat cely win ale netreba problem je len v sp2 a na to netreba preinstalovat win... len mi PLS PORADTE AKO MAM NASTAVIT ABY MA TO NEVYHADZOVALO ze mam zly jazyk a pod. To sa predsa musi niekde dat.PLS O:)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Aky DX 9.0C davas? Ktory datum ma? SA delia na "januar",december" atd..

Kód: Vybrať všetko

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/DirectX-9.0c-Redistributable.shtml

skus tento, je to najnovsie 9 cecko..
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

neide ani ten. zasa to "instaluje" asi 10 sekund potom da koniec instalacie ze dx 9.0c je spravne nainstalovany a pripraveny na pouzivanie.... lenze neni. Neviete kde je dx nainstalovany? C:\WINDOWS\system32 ??? je to tam alebo este niekde inde su z neho subory??? a pod C:\WINDOWS\system32 je to len surovo subor za suborom alebo to tam je v nejakych zlozkach??? ak to tam vobec je.
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

TO joe-xonic : Ono ty chces zrejme vsetky subory prisluchajuce DirectX vymazat? No mozno by to tak aj slo, ale potom treba dat aj precistit registre...

A najdes ich vsetky, ked spustis Start/Spustit/dxdiag
Pojdes na druhu zalozku a tak mas vypisane vsetky subory a mozes ich uz lahko odstranit...


TO Tommer : DirectX toto nemoze sposobit, akurat mozes mat daco nekompatibilne s tvojou verziou DirectX a tak si spust Start/Spustit/dxdiag a tam vo vsetkych zalozkach vyhladaj tlacitka "Test rozhrania ..." a ono ti to otestuje ci je tvoj hardware kompatibilny s DirectX...
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

SRANDA CIZE VYMAZEM VSETKY TIE SUBORY PRECITIM REGISTRE A ONO SA TO BUDE SPRAVAT AKO BY TAM ZIADNY DX NEBOL???? ALE AJ TAK TO SKUSIM.
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

fajn mal som idiotsky service pack 2. :E preinstaloval som win s SP1 doinstaloval dx9.0c a vsetko slape. :o ale dik za vsetky rady.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"