STEAM ERROR : Pri aktualizovaní hry nastala chyba ()

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Charmiamp_Star
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 17:08

STEAM ERROR : Pri aktualizovaní hry nastala chyba ()

Príspevok od používateľa Charmiamp_Star »

Dobrý deň mám problém zo steamom pred hodinkou(25.6.2014 16:00) som si kúpil hru Euro Truck Simulátor 2 . Keď som ju dal sťahovať stiahlo mi 1% potom padla rýchlosť a zobrazilo sa okno : (Steam Error) Pri aktualizovaní hry Euro Truck Simulator nastala chyba () a pod to mi napísalo : Dalšie informácie najdete na stánkach steam podpory . Klikol som na to urobil som všetko čo po mne chceli (vypol som firewall , steam som spustil v správcovy , vypol programy ktoré to chcelo , odinštaloval Anti-Vírus , atd. ) potom som ešte skúsil isť do zložky steamu a vymazať tu stiahnutú časť , nič tak som skúsil preinštalovať steam neúspešne ... Skúšal som i hľadať na internete a nič nemôžem nájsť ... budem veľmi rád ak mi niekto pomôžete :help: :help: :help:


----- Splňujem minimálne požiadavky a OS mám Windows 7 Ultimate 64bit
Charmiamp_Star
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 17:08

Re: STEAM ERROR : Pri aktualizovaní hry nastala chyba ()

Príspevok od používateľa Charmiamp_Star »

Mám riešenie ľudia :-) :) :rofl: :good: (aspoň na Windows 7 ) Proste vypnite skype , Antivirak , Internetový prehliadač , a v nastaveniach šetriča obrazovky si dajte bublinky nastavte aby sa spustili o 30 sec. nečinnosti ... nechajte tak pc !!!(nič nerobte)!!! skúste sa vrátiť o 10min. a či sa to začalo sťahovať ak nie máte smolu :P mne sa to začalo sťahovať a úspešne sa to dosťahovalo :)
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: STEAM ERROR : Pri aktualizovaní hry nastala chyba ()

Príspevok od používateľa lacika »

su zlavy, tak im to pada.. mne tak nechcelo nainstalovat warthunder.. tak som to nechal tak a na druhy den uz slo.
Používateľov profilový obrázok
BudGet
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 19:46
Bydlisko: Bratislava / Banská Bystrica

Re: STEAM ERROR : Pri aktualizovaní hry nastala chyba ()

Príspevok od používateľa BudGet »

Tie bublinky to určite vyriešili :laugh:
Je steam summer sale takže sú servery zaťažené.
Desktop: CPU: Intel i7 7700k CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2 GPU: MSI HD 6950 Twin Frozr III 2 GB SSD: Samsung 850 PRO
Notebook: Lenovo Thinkpad Edge E530+Crucial M4 128GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"