Hlasky vo wine...

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

Guru napísal:Tak napokon to asi bolo v tych teplotach, otvoril som skrinku a pridal dopredu 8cm fan a teplota klesla v zatazi na 60st a paril som heroesa5 asi hodku a nist sa nestalo.. Este som znova pozapajal zdroj na jednu vetvu som fukol grafiku+fany+neony a na druhu disk+dvdrw+suplik a vsetko zatial slapalo... 8)
Skusim este dnes ked dojdem domov zavret skrinu a budem si isty... :)
ja som mal s teplotami iny problem, ziadne take, ze by winy hodil error hlasku, alebo co ... sfleku reboot ...

a ked sa mi hriala grafaren, tak iba zamrzol obraz ...

takze neviem ... pochybujem ze odtej doby zlepsili jadro windowsow, aby chodilo lepsie
Používateľov profilový obrázok
Guru
Ban
Ban
Príspevky: 587
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenèín (24)

Príspevok od používateľa Guru »

jj tiez som bol zvyknuty na restart alebo zamrz pri pretaktovani, ale robilo mi to aj na defaulte aj grafy aj prociku aj som resetoval bios...
teplotu som mal daco okolo 70st a teraz 60st a zatim to ide, ale musim viac potestit lebo vcera som len daku hodinu paril...
Mozno to bolo aj ze som prepajal vetvy na zdroji... Skusim riadne aspon 2-3 hodky potewstit a skusim aj zavret bednu ci tak zase stupnu teploty.. Pridal som dopredu jeden 8cm fan..
uvidime..
CPUAMD643200+ 2500mhzCHLADICZEROtherm BTF95 pasivRAM1gb APACER 400mhzMBAsrock K8SLIZVUKonboardREPROGenius 1+1HDD250gb samsung sata2 16mb cache+Nexus DiskTwinROMASUS DRW 1608P2SGPUGygabite G7600gt 256gddr3 128bit pasiv Pci-EPSUFRONTIER 400wSKRINKAYesico Openair Black+2xXILENCE Pro Fan XPF 120Lred+Katoda Twin-Set CervenaMONITOR19" CRT Belinea 106055MYSLogitech cordless desktop LX 700KLAVESNICALogitech cordless desktop LX 700PODLOZKAAllsop blue led
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

neviem, podla mna na HW sa ti nema co dosahat, tak aby pindali windows ...

sam dobre vies, ze ked ti odide ramka, bluescreen, alebo to iba zmrzne ...

ked ti odide ramka na grafarne, vypadavaju ti riadky ...

ked sa prehreje cpu, winy zmrznu ... pripadne sa restartuje PC

ked sa prehreje gpu, zrmzne ti obraz, ale vsetko ostatne fici ...

...
ale aby ti winy pindali nejake error hlasky, to bude podla mna nieco s ovladacmi ... :(
Používateľov profilový obrázok
Guru
Ban
Ban
Príspevky: 587
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenèín (24)

Príspevok od používateľa Guru »

Ides na to logicky ale je to tak ako pisem...
Proste ked som mal 70st asi po polhodke hrania mi bud vyhodilo do winu bez hlasky alebo ze program provedl nepovolenou operaci atd...
Teraz mam otvorenu case a teplota v zatazi 60st a asi po hodine hrania sa nist neposahalo, viem je to divne ale je to tak...
Dnes je este teplejsie tak skusim viac potestovat... Aj ja som si mylsel ze to bude v driveroch ale predtym na semprone s boxom+R9550+300w zdroj islo vsetko OK
Zacalo to po vymene na barton s AC+R9800pro+400w zdroj,, 300-ka nestihala a odisla-...
Tak dufam ze je problem vyrieseny a budem mat pokoj.,.,.,.,
CPUAMD643200+ 2500mhzCHLADICZEROtherm BTF95 pasivRAM1gb APACER 400mhzMBAsrock K8SLIZVUKonboardREPROGenius 1+1HDD250gb samsung sata2 16mb cache+Nexus DiskTwinROMASUS DRW 1608P2SGPUGygabite G7600gt 256gddr3 128bit pasiv Pci-EPSUFRONTIER 400wSKRINKAYesico Openair Black+2xXILENCE Pro Fan XPF 120Lred+Katoda Twin-Set CervenaMONITOR19" CRT Belinea 106055MYSLogitech cordless desktop LX 700KLAVESNICALogitech cordless desktop LX 700PODLOZKAAllsop blue led

Návrat na "Hardware všeobecne"