Lotus notes traveler pre android

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Vymyselnik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 25. Máj, 2012, 20:14

Lotus notes traveler pre android

Príspevok od používateľa Vymyselnik »

Zdravim, potreboval by som, ci by mi niekto nemohol poslat prihlasovacie udaje na nejaky volny ucet k serveru IBM pre uvedeny program len aby sa mohol nainstalovat na android tablet. Potrebujem len prehliadat databazy, v ktorych mame ulozene navody pre rozne stroje ktore servisujem. Vyrobca ich rozposiela ako .NS5 alebo .NSF (lotus notes) a ja ako distributor potrebujem len precitat v pripade potreby uvedene DB na tablete. Nenajde sa niekto? Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Lotus notes traveler pre android

Príspevok od používateľa shiro »

mi nehovor ze toto nemate v praci nejak zariadene, kedze vyrobcu isto nenapadlo posilat navody v NSF len tak, pred dvoma dnami :-)
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Vymyselnik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 25. Máj, 2012, 20:14

Re: Lotus notes traveler pre android

Príspevok od používateľa Vymyselnik »

Výrobca je nadnárodná spoločnosť, my ako distribučna spol. Pre SK sme mala firma zabezpečujúca servis a predaj. Podotykam že pod windows sa krok s prihlásenie dá obísť, no v mobilnej apke nie. Už som proste nechcel nosiť nb ale len tablet na sem-tam využitie.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"