low-end notebook 300€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Pakrobolgari
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 439
Dátum registrácie: Št 01. Mar, 2012, 20:05
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

low-end notebook 300€

Príspevok od používateľa Pakrobolgari »

Páni potreboval by som schváliť výber jednoho NB ktorý budem používať na cestách v zahraničí na internet, klasické multimédia ako filmy/hudbu/dokumenty a na ktorom možem plynule pracovať s dobrou báteriou a Wifi dosahom, chcem ho bez OS. V tejto cene není moc na výber ale podla recenzii a ohlasov vypadá byť tento Lenovo ako dobra kúpa. Zaujímalo by ma ale či k nemu treba dodatočne zakúpiť aj adaptér na 110V/60Hz sieť? Sam som také info nenašiel.
Používateľov profilový obrázok
Palinos
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 884
Dátum registrácie: St 23. Dec, 2009, 23:22
Bydlisko: Cadca

Re: low-end notebook 300€

Príspevok od používateľa Palinos »

Ides do Americka alebo do Belize :?:
http://www.menice110v.sk/
amat victoria curam
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4099
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: low-end notebook 300€

Príspevok od používateľa pepkopav »

Ten nb. som kupoval pre 2 kamošov síce s celeronom ale inak to isté.Obaja si ho chvália hlavne kvôli matnému displeju aj výkon ujde.V tejto cene asi to najlepšie.

Aj nabíjačka pôjde pri 110V,lebo rozsah napájania má od 100V do 240V je to na adaptéri napísané.Len bohove :hysterical: malým písmom ja som to čítal lupou.Alebo som už slepý. :facepalm:

Tiež mám Lenovo síce ThinkPad ale nabíjačky sú tie isté.

Len ti bude treba nástavec na koncovku,lebo našu eu. tam do štekra nevopcháš.Synovec bol v USA nb. mu tam tiež bežal normálne,len musel kúpiť ten nástavec.
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro
Používateľov profilový obrázok
Pakrobolgari
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 439
Dátum registrácie: Št 01. Mar, 2012, 20:05
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: low-end notebook 300€

Príspevok od používateľa Pakrobolgari »

Palinos napísal:...
Medzi soby a medvede :D
pepkopav napísal:...
Výborne, tak ja ho berem. Dobre že nemusím žiadny adaptér riešíť, o nádstavci samozrejme viem to bude treba aj pre ostatné veci čo budem mať so sebou :) tak teda díky :good:

Návrat na "Nákupná poradňa"