Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa stiv »

Presne tak! Vzdy cakam nieco a vzdy zlavy.. :hysterical: :hysterical:
.
Werewolf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2014, 19:23

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Werewolf »

Zdravím som tu nový a mám problém zo steam acc.Pred pár dnami sa mi niekto nabúral do acc a mne prišla správa na email od steamu a tam bol odkaz na zablokovanie účtu tak som to spravil,no potom som sa nemohol prihlásit tak som napísal na steamsupport.Vypísal som hadam všetko čo sa stalo moj účet,pravý email,cd key od hry,kod ked som si dobíjal steam penaženku...ale ešte mi steam acc nevrátily a stále píšu stále to isté že som sa dostatočne nepreukázal že som vlastníkom acc dokonca som im ukazoval fotky z csgolounge.com a stále nič :smutny:
lithrai
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 287
Dátum registrácie: Ut 24. Júl, 2012, 15:40
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa lithrai »

Ako si zistil, ze ti niekto nabural tvoj ucet?
jesus1992
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Ut 25. Aug, 2009, 10:38
Bydlisko: Bratislava, ruzinov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa jesus1992 »

Najrozumnejsie by bolo kebyze napises presne co po tebe ziadaju... Kamarat s vratenim nemal problem
Battletag: Expodan#2226
Werewolf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2014, 19:23

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Werewolf »

http://gyazo.com/4f5232994996f7658533f11b04174dec toto bolo posledné čo mi odpísaly ked som im dal cd key
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa stiv »

Musis mat obal s dvd od hry.
.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa newmi »

inak to je trochu na hlavu nie? El. distribucia a pytaju od teba daky fyzicky papier alebo obal :facepalm:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
jesus1992
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Ut 25. Aug, 2009, 10:38
Bydlisko: Bratislava, ruzinov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa jesus1992 »

ak sa nemylim tak ak mal na steame zadanu debetnu kartu tak sa da obnovit aj cez jej cislo...
Battletag: Expodan#2226
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Valve support jednoznacne kraluje znova... Vela krat som ho videl vyhodnoteny ako najhorsi support a aj moje skusenosti s nimi boli vzdy vo vsetkych pripadoch otrasne. Toto tomu znova nasvedcuje.

Valve by si malo pri tych milionoch, ktore maju, konecne najat par Indov a spravit nieco normalne s ich supportom.

Origin support je fakt dobry, Amazon support excelentny a Steam sub-par. Aby sa tam clovek s nimi stale hadal v jednom kuse.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Werewolf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2014, 19:23

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Werewolf »

Práve to,že všetko som kupoval online a ja kreditnú kartu ešte nemám tak som to kupoval cez mobil alebo paysafecard a teraz neviem či je nejaká šanca,že mi účet vrátia:( .
Používateľov profilový obrázok
Aladeen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: St 19. Jún, 2013, 08:16
Bydlisko: Prešov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Aladeen »

Tiež som mal problémy s účtom keď sa mi hackly doňho po mojej chybe a nasledne mi vybrakovali inventar a aj steam peňaženku ...Valve mi ho prv blokol, mohol som len hrať hry viac nič bol som akoby offline a tak som musel preukazať že ten účet je môj tiež chceli odomna fotky od krabíc s cd keymi a neviem čo ale tiež som na tom bol podobne že väčšina hier bola kupovana cez steam,humblebundle ...Nakoniec som im spravil print screen emailu kde som mal klúč od Alien vs Predator s progaming shopu. A uznali mi to nakoniec mi peniaze vratili ale itemy nie čo už aspoň tie peniaze.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Aj item-y vracaju, ale treba im nalozit. Kazdy item ma unique tracking, cize ho vedia vracat.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Werewolf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2014, 19:23

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Werewolf »

Werewolf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po 29. Sep, 2014, 19:23

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Werewolf »

Teraz som si založil nový účet a hry ktoré som si kúpil na tom účte čo mi nechcú vrátit som mal v knihovni tak som to odfotil a poslal im to.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa stiv »

Fuj tie fialove bodky vo friendz okne alebo v komunite :cool: desny hnus :facepalm:
.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"