Antivírus mi odpojí USB

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
RadeonMan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2012, 10:40

Antivírus mi odpojí USB

Príspevok od používateľa RadeonMan »

Nazdar, dnes som sa pasoval s problémom, žiaľ neúspešne. Na PC som nahodil včera antivírus, keďže nebola platená verzia tak som tam dal Aviru. Dnes po zapnutí mi nešla ani myš, ani klávesnica. reštarty nepomohli, ani nič podobné. Preto som v safe mode dal bod obnovenia, včerajší deň pred inštaláciou Aviri. PC sa zapol, a fungoval. Potom som skúsil Avast, ale to isté. AVG mi tam nechce ísť hlási mi že ochrana nieje funkčná. Teraz som dal bod obnovenia znova na včerajší deň a už s tým nič nerobím. Momentálne je ten PC bez antivírusu, čo ale nechcem, pretože tam chodia osoby, ktoré prezerajú rôzne stránky, a minimálne zabezpečenie by som tam chcel dať. Kde môže byť problém ? Vždy keď tam bol ten antivírus, mi nešla ani myš, ani USB, ani klávesnica. Fungovali jedine v Safe mode. Vedeli by ste poradiť ?
MB:Gigabite 970A UD3 CPU: AMD Phenom II x4 965 BE RAM:Corsair Vengeance 1600MHz 2x4GB GPU:MSI N660 Twin Frozr III PSU: Silencer MK III 500W HDD: WD Caviar Blue 750GB CASE: Enermax Ostrog
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Antivírus mi odpojí USB

Príspevok od používateľa Xeigen »

Preskenuj to s Malwarebytes.
RadeonMan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2012, 10:40

Re: Antivírus mi odpojí USB

Príspevok od používateľa RadeonMan »

V normálnom či v Safe mode ?
MB:Gigabite 970A UD3 CPU: AMD Phenom II x4 965 BE RAM:Corsair Vengeance 1600MHz 2x4GB GPU:MSI N660 Twin Frozr III PSU: Silencer MK III 500W HDD: WD Caviar Blue 750GB CASE: Enermax Ostrog
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Antivírus mi odpojí USB

Príspevok od používateľa lacika »

mozes aj v normalnom.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"