zamŕza obraz

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
pheonix
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ut 22. Apr, 2014, 13:29

zamŕza obraz

Príspevok od používateľa pheonix »

Zdravim borci, stava sa mi na pc ze mi pri nabehnuti winu zamrzne po par minutach obraz a vôbec celý pc,v zmysle šedej obrazovky a su na nej zvysle čierne čiary v rozmedzí cca0.5 cm...co by to mohlo byt??? Stava sa mi to ked je pc este chladny kedze mam v izbe cca16 stupnou a grafika ma 17 procesor 23 nemoze to byt preto???pc amd x4 760 z.d.F2A55 G.k radeon R7 750 boost zdroj corsair cx430 ram king.4 gb disk wd 250gb.poradte popripade nieco dakujem.
iii4Lifeiii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St 07. Máj, 2014, 13:17

Re: zamŕza obraz

Príspevok od používateľa iii4Lifeiii »

pheonix napísal:Zdravim borci, stava sa mi na pc ze mi pri nabehnuti winu zamrzne po par minutach obraz a vôbec celý pc,v zmysle šedej obrazovky a su na nej zvysle čierne čiary v rozmedzí cca0.5 cm...co by to mohlo byt??? Stava sa mi to ked je pc este chladny kedze mam v izbe cca16 stupnou a grafika ma 17 procesor 23 nemoze to byt preto???pc amd x4 760 z.d.F2A55 G.k radeon R7 750 boost zdroj corsair cx430 ram king.4 gb disk wd 250gb.poradte popripade nieco dakujem.
Reinstall WIN.a ked nic tak Skus vymenit GPU na skusku alebo HDD co si myslim ze tam bude problem. Treba proste skusat.
Case : Zalman Z9 U3 with 3 dust filters,GPU : Asus GTX760 DC2T-2GB-SSU+ backplate (OC 1254MHz/6570MHz),CPU : Intel i5 4/4Core 3,8GHZ OC,CPU Cooler : Zalman CNPS11x Extreme (850rpm),MB : MSI Z77A-GD55 OC GENIE II,RAM : Kingston Beast Series 2100Mhz XMP OC,HDD : WD 500GB Green,DVD : Asus DVDRW X Multi,PSU : Corsair CX600M Modular,Case Fans : 2x Corsair AF120 Quiet Edition,2x Zalman AF120 LED Fan,LCD : Asus VE228 22",Mouse : Asus GX810,Mouse Pad : Razer Goliathus
Notebook : Asus G74sx Republic of Gamers.
Používateľov profilový obrázok
error7
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1622
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2012, 14:52
Bydlisko: Košice

Re: zamŕza obraz

Príspevok od používateľa error7 »

HDD s tym nema nic spolocne.

Chybu hladat v grafike/ramke/doske/ovladacoch.

Vyskusaj grafiku v inom PC alebo inu grafiku v tomto PC.

Ta teplota ktoru si uviedol je uplne nerealna , obzvlast grafiky , kedze cip vyprodukuje urcite teplo a rozdiel na urovni jedneho stupna je somarina.U procesora sa to da pochopit lebo rozdiel je vacsi a u AMD je teplotny senzor v okoli procesora nie priamo na nom.
iii4Lifeiii
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St 07. Máj, 2014, 13:17

Re: zamŕza obraz

Príspevok od používateľa iii4Lifeiii »

error7 napísal:HDD s tym nema nic spolocne.

Chybu hladat v grafike/ramke/doske/ovladacoch.

Vyskusaj grafiku v inom PC alebo inu grafiku v tomto PC.

Ta teplota ktoru si uviedol je uplne nerealna , obzvlast grafiky , kedze cip vyprodukuje urcite teplo a rozdiel na urovni jedneho stupna je somarina.U procesora sa to da pochopit lebo rozdiel je vacsi a u AMD je teplotny senzor v okoli procesora nie priamo na nom.
Mne ked zamrzne obraz tak len preto ze udriem po stole a disk sa zasekne. :) takze to moze byt aj HDD ze je vyoseny
Case : Zalman Z9 U3 with 3 dust filters,GPU : Asus GTX760 DC2T-2GB-SSU+ backplate (OC 1254MHz/6570MHz),CPU : Intel i5 4/4Core 3,8GHZ OC,CPU Cooler : Zalman CNPS11x Extreme (850rpm),MB : MSI Z77A-GD55 OC GENIE II,RAM : Kingston Beast Series 2100Mhz XMP OC,HDD : WD 500GB Green,DVD : Asus DVDRW X Multi,PSU : Corsair CX600M Modular,Case Fans : 2x Corsair AF120 Quiet Edition,2x Zalman AF120 LED Fan,LCD : Asus VE228 22",Mouse : Asus GX810,Mouse Pad : Razer Goliathus
Notebook : Asus G74sx Republic of Gamers.
pheonix
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ut 22. Apr, 2014, 13:29

Re: zamŕza obraz

Príspevok od používateľa pheonix »

opravujem 26 stup.gk 17 som mal ked som absolútne nič na pc nerobil teraz len ked píšem mam 26
procesor 28 (arctic freezer+mx-4)
doska 21
disk 25 teploty su v poriadku nieje to žiadný extrem gk , mam skrinku zalman z3 plus skombinujte si 2 ventilatory čo vhanajú vzduch dnu, 3 von..+ ta skrinka ma takú vychitávku že sa vnútri cca v strede skrinky pomocou stojana sa dá prichitiť ventilátor mam tam 90x90 fan arctic ktorí je otočený práve na grafiku........+počitaj že pc je v 17 stupnovom prostredí........tento......https://www.google.sk/search?q=z3+plus+ ... 157%3B1600....... zatial som robil memtest 4 hod ...+ reinstal ovladačov gk+zak.dosky...a pozeral som aj kondiki na gk.zatial žiadný problem tak som to asi spojazdnil tuk tuk...ale vdaka za reakcie:)

Návrat na "Grafické karty"